25 Temmuz
#12327226

Direksiyon Dersi Sürücü Kursu Şubesi Kötü Kurs

Bu kursa yazılarak büyük hata yaptım. 7 ay oldu hala direksiyon sınavına giremedim.
Sınavı geçtim daha direksiyon derslerim duruyor. Yöneticileri çalışanları asla ilgilenmiyorlar kendi içlerinde kordineleri yok. Direksiyon dersi için akşam 19:30 gibi aradılar ve cumartesi sabahına saat 9:00 da direksiyon dersimin olduğunu ve katılmamın çok önemli olduğunu söylediler bende çalıştığımı öğleden sonra müsait olduğumu söyledim (bu arada görüştüğüm kişi kurs müdürü) onlarda öğleden sonra otomotiklerin dersi var yetişmez dedi. (kursa başlarken dersleri benim iş saatlerime göre ayarlayacaklarını söylemişlerdi o da yalan çıktı.) sabah 9:00 da başlar 11:00 de biter dedi telefonda görüştüğüm beyefendi.
İş yerimden izin aldım ve sabah 8:30 sınav yerinde oldum. (belki erken gelirler ayıp olmasın bekletmek istemedim erken gittim.) saat 9:00 kadar bekledim gelen giden yok dedim olabilir trafik vardır ancak gelirler. Saat 9:30 oldu gelen giden yok aradım kursu bir bayanla görüştüm hocamızla görüştüm 10 dakika geliyor yolda dedi tamam. Saat oldu 10:00 gelen giden yok tekrar aradım hani nerede hoca görüşüp dönüyorum size hemen dedi. Vs... Saat oldu 10:45 falan tam hatırlamıyor. Gelen giden yok aradılar çok komik bir cevap " A**** hanım hocamız çıkıyor şimdi diğer hatta bekliyor yerinizi tarif edin gelsin. " fazlası var eksiği yok.
9:00 - 11:00 arası iş yerimden izin alıyorum ve ben izini telefondaki ısrarlar üzerine alıyorum 11:00 de işte olmam lazım benim 3 saat bekledim hiçbir şey olmamış gibi saygısızca bana yerinizi tarif edin diyorlar.
Ve bu olaya karşılık ne bir özür ne bir kusura bakmayın asla hiçbiri yok bu olaydan sonra aramadılar bile.
Ben Milli Eğitim ve diğer tüm resmi kuruluşlara şikayette bulunacağım.

Aysel Aysel 2.738 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları