17 Mayıs
#11988842

Dinamobet.com Paramı Hesaba Geçmedi

Dinamobet'e bugün Envoy QR kodla para yatırdım. Paramı hesaba geçmediler, evrak istediler. Bankaya ulaştım, evrakları istedikleri mail hesabına göndermeme rağmen mail gelde mi diyerek oyalıyorlar. Kesinlikle aldıkları parayı kabul etmiyorlar. Tüm Forum sitelerine bahis gruplarında paylaşacağım. İnsanları salak yerine koyuyorlar.

Anıl Anıl 1.589 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Anıl26 Mayıs

  Ben bildirdik zaten 50 TL için ağlamayın problem yok

 • Dinamobet.com Temsilcisi23 Mayıs

  Tekrardan Merhabalar Anıl Bey, Efendim işleminiz tekrar kontrol edilmiş ve tutar hesabınıza aktarılmıştır. Bu durumun bu kadar uzun sürme sebebi ise ENVOY yatırımı yapıp QR formu doldurmanızdır. Canlı destek ekibimize bağlanıp ENVOY yatırımı yaptığınızı iletmiş olsaydınız detaylı olarak kontrol edilip işleminiz anlık onaylanmış olacak ve bu kadar uzun süre beklemiş olmayacaktınız. Sizden işlemin bu kadar uzun sürmesinden dolayı özür diler, oyunlarınızda bol şanslar dileriz. Saygılarımızla.

 • Anıl23 Mayıs

  Hadi yatırın paramı attık mailinize dekontunuzu

 • Anıl22 Mayıs

  Kaç defa banka aracılığıyla dekontlar mail adresinize iletildi insanları kandırmaktan vazgeçin miktar önemli değil yaptıklarınızı diğer insanlarda görsün

 • Dinamobet.com Temsilcisi20 Mayıs

  Anıl Bey Merhabalar, Efendim güvenlik uygulaması gereği işleminiz alınmamış, bankanınız müşteri temsilcisini arayarak çekiminizin yapıldığına dair dekontunuzu ,hesap dökümünüzü ve atm numarası ile lokasyon bilgisini [email protected] mail adresine iletmeniz gerekmektedir. Yatırımınız bize henüz ulaşmamıştır. Canlı destek hattımıza bağlanıp güncel telefon numaranızı iletirseniz. Tarafınıza arama gerçekleştirilip bu durumu detaylı bir şekilde açıklayabiliriz. İstediğimiz bilgileri ilettiğiniz taktirde işleminiz detaylı kontrol edilir. Herhangi bir durumda daha sağlıklı olması adına 7/24 aktif olan canlı destek ekibimiz üzerinden şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Her zaman çözüm için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları