22 Ağustos 2017 #9235668

Dimes Gıda %100 Çamurlu Nar Suyu!

Dimes'in %100 Nar suyunu aldım. İlk gün portakal suyu ile karıştırdım acı geldi. İkinci gün sadece Nar içtim böyle bir acılık ve geniz yanması yok. Daha sonra bardaktaki yaprak gibi yüzen şeyleri gördüm elime aldığımda çamura dönüşüyordu. Firmaya e-mail attım, çamuru ve diğer görselleri gösterdim. Kutunun üzerini çekmemi istediler, özür olarak hediye göndereceklerini, şişeyi de benden alıp analiz edeceklerini söylediler.


Bunun üzerine devam eden 4 gün içerisinde inde hiçbir gelişme olmadı aramalarıma cevap alamadım, maillerime dönüş yapılmadı. %100 çamurlu nar suyu satıp iletişime gelince ortadan yok oluyorlar. Bu nasıl bir kalite anlayışı. Çamuru parktan da yeriz para vermeye gerek yok. Mallarının da arkalarında durmuyorlar. Kutu evde hala gelip alınacak diye bekliyor. Gıda ve Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan analiz talep edeceğim.

Ayça 1.605 Okunma

Cevaplar

  • Ayça'nın Teşekkür Mesajı20 Eylül 2017

    En sonunda bir beyefendi ilgilendi, daha sonra ürünü inceletip bilgi verdi. Onun ilgisine çok teşekkür ederim.

  • Dimes Gıda Temsilcisi20 Eylül 2017

    Sayın www.sikayetvar.com yetkilileri, Tüketici ziyareti sağlanmıştır. Bilginize Sunarız. Saygılarımızla, DİMES

  • Ayça11 Eylül 2017

    Bakınız bu da doğru değil. Yalan söyleyerek halkı kandırıyorsunuz, ürün alınmadı, incelenmedi! Defalarca mail atmama ve telefon etmeme, telefonla şikayet kaydı oluşturmama rağmen dönen bir yetkili olmadı. Neden doğru olmayan bilgilerle ilgili bir firma çizgisi yaratmaya çalışıyorsunuz? Ben sizin yabancı maddeli meyve suyu (!) nuz için mağdur kişi olmama rağmen sizden çok uğraşmak zorunda mıyım? Gerçekten bu nasıl bir kalite anlayışı. Ayıptır artık, bir de yalan konuşuyorsunuz!

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön