22 Ekim 2013

Dilim Börek'in Ayıplı Böreği!

Dilim Börek'ten sipariş verdiğimiz 1 tepsi börek çürük ve sağlıksız bir şekilde ulaştı tarafımıza. İlk etapta 2 dilim yedik ve bir problem olduğunu anlamadık ancak 4-5 saat sonra böreğin kısmen çürümüş olduğunu gördük. Git gide koku arttı ve misafirlerime sunmak için aldığım böreği kimseye ikram edemeden atmak zorunda kaldım.

Bayram günü böyle bir olayla karşılaşmak bizi çok zor durumda bıraktı. Olduğu gibi böreği size iade etmek için getirecektik ancak bayram sebebi ve artan kokudan dolayı saklayamadığımız için atmak zorunda kaldık.

Ancak çürümüş börek kısmının resimlerini çektik ve istenildiği taktirde iletebilirim. Tabi size her zaman verdiğiniz gibi geçiştirici cevap vermezde sonuç odaklı yaklaşırsanız...

Serhat 2.238 Okunma

Cevaplar

  • Serhat22 Ekim 2013

    Dilim Börek ailesinin ilgisi ve hızlı geri dönüşü gerçekten memnun edici. ilgi alakaya teşekkür ederiz, gerçekten kalite politikası adına bundan daha iyisi olamazdı. güvenle, müşteri memnuyeti sağlayan bu firmadan ürün alınabilir.

  • Dilim Börek Temsilcisi22 Ekim 2013

    SELAMLAR, MÜŞTERİMİZİN ŞİKAYETİNE İSTİNADEN KALİTE BÖLÜMÜ KONUYU İNCELEYİP MAĞDURİYET İLE ALAKALI GERİ DÖNÜŞ YAPMIŞTIR. YAŞANAN KONU VE KÖTÜ ÜRÜNDEN ÖTÜRÜ MÜŞTERİMİZE ÜCRET İADESİ YAPILMIŞTIR. AYNI ZAMANDA MEVCUT KALİTEMİZİ GÖSTERMEK VE BAYRAMDA Kİ MAĞDURİYETİNİ GİDERMEK ADINA, AYNI ÜRÜN BEDELSİZ YÖNLENDİRİLEREK MEMNUNİYETİ SAĞLANMAYA ÇALIŞILMIŞTIR.. DİLİM BÖREK MÜŞTERİ HİZMETLERİ İYİ GÜNLER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön