28 Ocak 2014 #2262198

Dilim Börek'in Gecikmesi Yüzünden Özel Günümde Üzüntü Yaşadım

En mutlu günümde beni rezil ettiniz. Cumartesi günü için tam 19:00 - 19:30 arası teslim edileceği sözü ile bir tepsi su böreği siparişi verdim. Kaç gün önceden de arayıp yetişir mi ne zaman alırım diye sormuştum. 2 saat önceden aramam yeterli dendi bende tam 5 saat önceden aradım. adresi verip kayıt açıp asla gecikmemesi gerektiğini söyledim özel bir günümde özel misafirlerime lezzetine güvendiğim için böreğinizden ikram edecektim.


Ama ne kadar yanlış bir karar aldığımı anlamam sayenizde geç olmadı. Bunun telafisi yok özel günümde sizin yüzünüzden mahcup oldum. Bunun hesabını verebilecek biri var mı?

Pinar 4.259 Okunma

Cevaplar

  • Dilim Börek Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimize bugün tekrar dönülmüş detaylı bir şekilde ürünün çıkış saatleri gecikmenin sebepleri somut delillerle paylaşılmıştır. Çabamızdan dolayı kendisi bize teşekkür de bulunmuş,ileriki tarihte özür ve telafi amaçlı ürün sözü verilip görüşme sonlandırılmıştır.. DİLİM BÖREK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

  • Pinar'ın Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    Burak Bey benimle görüşerek tüm süreci detaylı olarak paylaşmıştır. O gün geri gelmeyecek o rezillik kolay kolay unutulmayacak ama problem çözümüne yönelik detaylı araştırması için kendisine teşekkür ederim.

  • Dilim Börek Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile irtibata geçilip konunun detayları öğrenilmiştir, Sipariş izlenebilirlik verileri incelenmiş gecikmenin yaşandığı ilgili şube, servise çıkan ulaştırma uzmanı,sevkiyat amiri saptanmıştır.Bu mağduriyet ile ilgili personellere gerekli uyarılar yapılmıştır. Müşterimiz dinlenip konuyla alakalı açıklama yapılmıştır.Detaylar ile alakalı gün içinde tekrar dönüş sağlanacak ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunulacaktır.. DİLİM BÖREK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön