28 Ekim 2018
Yorum Yap
#11083561

Dilek Pastanesi Kocamustafapaşa Şubesi Mutfak Şefinin Kabalığı!

Kocamustafapaşa şubesinde 9 kişi öğlen 13.30 civarı masamıza yerleşip siparişlerimizi verdik. Güzel bir pazar geçirmek üzere sohbete başladık, bir süre sonra verdiğimiz siparişler gelmeye başladı servis bitiminde bir yemeğin eksik olduğunu uyardık, mutfakta hazırlanıyor cevabı verildi.


Bu arada yemeği gelenler yemeye başladı, sohbetimiz de keyifle sürüyordu ki ilk sorun, çift kaşarlı olarak verilen tost tek kaşarlı gelmişti. Uyardık tostu alıp götürdüler. Az sonra yarım bir tost getirip bıraktılar. Hala eksik yemek siparişi gelmemişti. Onu sorunca mutfakta böyle bir hazırlık olmadığı cevabı verildi. Tostun neden yarım olduğunu sorduk, onu da alıp götürdüler. Bu durum karşısında 1 saattir yemeği gelmeyen ve tost sorunu yaşayan arkadaşlarımız sinirlenip çıktılar.


Şef gelip özür diledi, kalan 7 kişi oturmaya devam ediyorduk ki mutfak şefi olduğunu söyleyen hanım elinde tost tabağı ile gelip " alın tostunuz, tam getirdim " deyip tabağı masaya fırlatırca koydu.


Bizler arkadaşlar gitti deyince de " paket yapıp götürün arkalarından " dedi. Bu terbiyesizliğe dayanamayıp yemeğimizi yarım bıraktık. Ödememizi yapıp çıktık. Pazar keyfimiz de yarım kaldı. Dilek gibi yılların firmasına hiç yakışmadı. Sürekli Dilek Pastaneleri'ni kullanan bizler bir süre artık adım atmayız oraya. Yazık.

Kirkor Kirkor 1.595 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler