10 Nisan
#11826351

Dilay Kozmetik (N11.com) Profesyonellikten Uzak!

Dilay Kozmetik internet sitesinden fondöten aldım ürün elime ulaşır ulaşmaz telefon açıp renginin koyu geldiğini belirttim. Bu sebepten dünden beri saçma sapan tavırlara maruz kalıyorum. Fotoğraf çektirdiler konuyu yalan söylüyorsunuza getirdiler. O kadar profesyonellikten uzaklar ki sattıklarını kar sayıyorlar. Faturasını aldığım an Tüketici Hakları'na götüreceğim konuyu. Maksat kimseye bu şekilde davranamasınlar, ticaretinde bir ahlakı var.

Canan Canan 929 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Canan14 Nisan

    Ha bu arada ürünlere ürün koruma bandıda koymamışlar o zaman iade almak zorunda kalıcaklar çünkü Soruyorum madem ürünleriniz kullanılıp kullanılmadığına dair kaygınızvar yapıştırın ürün koruma bandını kim yalan konuşuyor öıksın ortaya  oh malı sattık ölsek geri almayız diye basitlik yapıyor . Şimdi 20 TL lik rimelde ürün koruma etiketi takılı...

  • Canan14 Nisan

    Hiçbir zaman ürünün kullanıldığını kabul etmedim siz ürün kullanılmış dedikten bir gün sonra arayıp ücret iadeniz yapılmıştır diye mail attınız ki hala maillerinizi saklıyorum. Kendiniz yazıp kendiniz oynuyorsunuz. Acil bir şekilde ürünün faturasını mail olarak bekliyorum ürünü kargo ile gönderiyorsunuz ısrarla kabul etmiyorum. Sadece ürünün faturasını bekliyorum Tüketici Hakları'na anlatırsınız saçmalıklarınızı. Sizin gibi üç kuruşa tamah eden bir firmayı insanları yalancılıkla suçlayıp bir konuştuğu diğerini tutmayan personellerinizi şikayet edeceğim. Bana bir de utanmadan iade ettiğim ürünü kargocunun yanında açtıklarını belirtiyolarlar sanki kargocu brnim babamın oğlu. Acil olarak faturayı gönderiyorsunuz sizin gibilere paramı yedirmicem.

  • Dilay Kozmetik Temsilcisi14 Nisan

    "Merhaba Değerli Müşterimiz, Talepleriniz ve ihtiyacınız olan tüm konularda yanınızdayız. Talebiniz doğrultusunda yapılan incelemelerde ürünün kullanıldığı tespit edilmiştir. Sizlerin de bize ilettiği bilgi ürünün kullanıldığı yönündedir. Kalite standartlarımız gereği görüşmelerimiz kaydedilmektedir. İade koşullarıyla ilgili tüm sorularınız için Mesafeli Satış Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi vermek adına, telefon veya mail yoluyla sizinle iletişime geçeceğiz. Mutlu günler dileriz."

Ziyaretçi Yorumları