26 Nisan 2013 #1765870

Dijitall.com Siparişini Verdiğim Ürünü Yollamadılar!

19.04 2013 sabah saat 10.00 da verdiğim siparişimi bugün saat 26.04 olmasına rağmen yollamadılar. firmayı aradığım zaman karşımda kesinlikle hiç bir muhatap bulamıyorum.300 tl lik alışveriş yaptım. ürünü bugün yarın yollayacağız demelerine rağmen onu da yollamadılar. Paramı iade istiyorum tüm yetkililere mail atmama rağmen onunla ilgili bir geri dönüş de yapılmadı. Son derece ilgisiz çalıştıklarını düşünüyorum. Telefonla aradığım her seferinde başka bir bahane ile karşılaştım. Elimde bugün yolluyoruz en geç yarın yolluyoruz diye bir çok mail var.Ama ne paramı iade alabildim ne de ürünü.

Seçil 273 Okunma

Cevaplar

  • Dijitall.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Bu şikayeti yazdığı 26 Nisan tarihine kadar, 24-25-26 nisan tarihlerinde yazılı 3 adet e-postası cevaplanmış, iki telefon görüşmesi yapılmıştır. 23 Nisan tatilinden önceki sipariş veridiği tarihe kadar 2 görüşme daha yapılmıştır. Her çağrısı müşteri hizmetlerinden karşılanmıştır. Müşterimizin iade işlemi, istediği gün gerçekleştirilmiştir, tüm iade işlemleri firmamız tarafından aynı gün yapılmaktadır, kredi kartı iadeleri 48-72 saat içerisinde banka tarafından müşteri hesaplarına yansıtılmaktadır. ** Tedarikçi firmanın (Diesel) yeni sezon ürünlerinin gelmesi kaynaklı depo sayımları ve yeni ürünlerinin girişleri yapılmakta olduğu zaman diliminde, müşterimizin siparişi ort. 3 gün sürecini aşmıştır. Her marka ve üreticide yıl içerisinden bu vb. durumlar yaşanabilmektedir. Ve yeni stok sonrasında ürünü tedarik edilememiştir. Gelecekte böyle bir problem olmaması için bu konu marka yetkilileri ile değerlendirilecek ve markalarla bu durumlar için özel bir madde eklenecektir. Müşterimizin şikayeti dikkate alınmıştır. Umarız gelecek alışverişlerinizde sizlere tekrar hizmet ederek, şikayetinizin şirketimize kattıklarını tekrar değerlendirebilirsiniz. Şikayetiniz için teşekkür ederiz Saygılarımızla

  • Seçil29 Nisan 2013

    cuma günü ile ilgili iade talep ettim. cuma günü iademi yaptıklarını söylüyorlar fakat bankamı aradığımda ne kredi kartımda ne de hesabımda iade işlemi görünmüyor. bana iade işlemini yaptıklarına dair dekont da gönderemiyorlar. ne ürünü alabildim ne de paramı iade ediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön