14 Şubat 2013 #1631872

Dijitall.com Ödemesini Yaptığım Ürünü Vermediler!

Dijitall.com'dan 09 Şubat 13:31 de Samsung i9070 siparişi verdim. 14:42 de havale ile ödemeyi yaptım. 11 Şubat ta 16:00 da Dijitall.com'dan bir kez aramış. 17:28 de SMSle ürünle ilgili görüşmemiz gerektiğini belirten bir mesaj yazmış. Aradım; 'size bu ürünü bu fiyattan veremeyiz, arkadaş fiyatı KDVsiz girmiş' denilerek siparişi iptal edeceklerini ve hesap numaramı istediler.


Sözleşme hükümlerine göre ödemeyi yaptığımı, kendi yaptıkları yanlışlığı bana mal edemeyeceklerini söyleyerek telefonu kapattım. Bugün kontrol ettiğimde siparişin İptal
edildiğini gördüm. Hesabıma havale ile benim aktardığım miktarı geri göndermişler. İptal sürecinde benden teyit almadan bu işlemi gerçekleştirdiler.

Şahin 381 Okunma

Cevaplar

  • Şahin16 Şubat 2013

    Benim hattıma siparişi verdiğim 9 Şubat 14:31 den, sizin beni aradığınız 11 Şubat 16:00 ya kadar firmanızdan bir kişi bile aramamıştır. Ayrıca defalarca dediğiniz sadece 11 Şubat 16:00 da aramanız ve 17:28 de SMSinizden başka bir bildirim olmamıştır. Ayrıca mesajıma karşılık yazan temsilcide bir ürün siparişi verip te ödemesini yapsa ve BİR HATA NEDENİYLE SİZE BU SİPARİŞİ BU PARAYA VEREMEYİZ dense belki de benim tepkimden (suratına kapatma) daha ağır tepki verecektir.İnternet sitenizdeki 5 yıldızlı yorumların yerine birde ŞİKAYETVAR daki bir kaç yorumu da ekleyin de sitenizdeki EN UCUZ EN HIZLI EN GÜVENLİ olduğunuzu sitenize giren herkes görsün. Ben bir dilenci değilim ve ilk defa da internetten alışveriş yapmıyorum. Size gönderdiğim mesajdada örneklerini verdiğim gibi bu YANLIŞLIĞI(!) müşterinizin hatası gibi görmek-göstermek yerine, sorumlu bir FİRMA gibi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ön planda tutmanız YAKIŞIRDI.

  • Dijitall.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünü satın aldığınız saatten itibaren 2 gün üst üste defalarca arayarak size bilgi verilmek istenmiş ancak telefonlara herhangi bir cevap alamamıştık. Cevap alamadığımızdan dolayı sms ile size bildirim yaptık. Söylemiş olduğunuz gibi teknik bir hatadan dolayı sistem de KDV hariç fiyatı yayınlanmıştır. Sizden Banka bilgileriniz istenmiş ancak parayı istemediğinizi ürünü istediğinizi belirtmiştiniz ve telefonu direk arkadaşımızın suratına kapatmıştınız. Banka hesabımıza göndermiş olduğunuz parayı direk iade ederek siparişinizi iptal etmiş bulunmaktayız. Konu ile ilgili iyi niyetli olmadığınız aşikardır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön