11 Eylül 2013

Dijitall.com Ürünüm Hala Gelmedi!

25. 08. 2013 tarihinde Wewell marka blender siparişi verdiğim "Dijitall. com" adlı İnternet satış firması, bugün 11. 09. 2013 tarihi itibariyle hala siparişi teslim edemedi.

Kargo ile ilgili ne bir dönüş yapıldı ne de bilgilendirme maili gönderildi. Firmaya yazılı ihtarda bulunduğum 04. 09. 2013 sonrasında telefon ile geri dönüş yapıldı ve en geç 2-3 güne kargoya verileceği beyan edildi. Parasını ödediğim bir siparişi alabilmek için alacaklı gibi davranıp illa firmayı sık sık aramam mı gerekiyor?

Bugün de ilgili kargo gelmez ise, Valiliğine bağlı Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım.

Tolga 336 Okunma

Cevaplar

  • Dijitall.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, 26 Ağustos 2013 Pazartesi vermiş olduğunuz siparişiniz 13 Eylül 2013 Cuma günü iptal edilmiştir. Almış olduğunuz Weewell Marka Beslenme Robotu, Weewell tarafından temin edilememiş iletişim bilgilerinizin eksikliğinden dolayı sizlerle iletişime geçilememiştir. Konu ile ilgli olarak sizlere bilgi verilmek üzere, vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşılamamış, telefonlarınız yanıt vermemiş ve e-posta'ya geri dönüş alınamamıştır. Yasal olarak sizlerin onayı alınamadan iptal/iade/değişim işlemi yapılamamaktadır. Sikayetvar.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz yoruma dayanarak, siparişinizde iade onayı alınmış, telefon ile tekrar sizlere ulaşılamayınca, Vakıf Bankası üzerinden Adınıza ait hesaba, siparişinize dair iade işlemi gerçekleştirilmiştir. Weewell ürün temini hakkında; Marka ile temin edilmeyen ürünler ve teslimat süreleri tekrar düzenlenmiş, Farklı bölge tedarikçileri ile tedarik zinciri genişletilmektedir, bu sayede gelecek hataların önlenmesi sağlanmaktadır. Umarız gelecek alışverişlerinizde sizlere tekrar hizmet ederek, şikayetinizin şirketimize kattıklarını tekrar değerlendirebilirsiniz. Şikayetiniz için teşekkür ederiz Saygılarımızla

  • Tolga 14 Eylül 2013

    Ayrıca, saygıdeğer "sikayetvar.com" yetkilileri, firmanın aksaklıklarını muhataplarına aktarma konusunda yardımınızdan ve ilginizden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Tolga 14 Eylül 2013

    Ürün için yatırdığım havale ücreti hesabıma geri aktarıldı. Firmadan ürün satın almayı düşünen ve yazdığım yazıyı okuyan muhataplarım, firma hakkında internette azıcık araştırma yapmalarını ve ardından ona göre karar vermelerini tavsiye ediyorum. Saygılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön