Digiturk'de Yayın Sorunu Yaşıyorum.

Cihan C. |

3 yıla yakın bir zamandan beri Digiturk abonesiyim, bundan yaklaşık 2 ay önce güncel kanal listeleri değişip HD listeler geldi. O zamandan beri havada rüzgar veya yağış olduğu hiçbir zaman HD kanalların neredeyse tamamını izleyemiyorum. Sinyal seviyesinde azalma ve bazen sinyal yok sorunu oluyor. Bunun için Digiturk aradığımda şikayetimi bildiriyorum ve bana önce klasik kanal listesi güncelleme yaptırdıktan sonra teknik servis deniliyor. Asıl sorunsa şu teknik servis 25 TL ücret alıyormuş neymiş eve gelme bedeli. Bende haklı olarak soruyorum bu sistemin kurulumunu daireye, suç bende değilse ne olursa olsun ben o parayı ödemek zorundayım?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  11:08

  Sayın C.C. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Cihan C.
  22 Aralık
  16:26

  Verilen bilgiyi deben paulasayim hd kkanallar su anda cekiyormu diye soruldu bende hayir dedim. Normal yayınlar gösteriyor DEDİM. Bana servis gonderelim baksin dediler 25 TL yi ben veticem tabii. Mağdur olmamak içinde kaç gün tayin kesildiyse o kadar telafi edeceklermis. Komedi gibi

 • 22 Aralık
  09:29

  Sayın C.C. ile 22.12.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI