09 Eylül 2016

Konyaaltı Digiturk Ayar İçin Götürdüğüm Cihazımı Yaktı

5 Eylül Antalya Konyaaltı'nda bulunan Digiturk yetkili servisine uydu cihazımı ayar yapmak için götürdüm. Biten aboneliğim nedeni ile bana Digiturk tarafından satılan uydu alıcısını kullanabilmek için *** uydusuna açtırmak istedim. 15 TL'ye açılacağı söylendi tamam dedim. Bankoda beklerken koltukta bekleyin biraz sürer dediler. Beklerken bir yanık kokusu geldi ve bana cihaz çalışmıyor, hatta yanık kokusu geliyor dendi. İşlemi yapan bayan ne yaptığını bilmiyorum ama uydu alıcım çalışıyordu.


Digiturk bunu kasıtlı yaptığını düşünüyorum. Yanlışlıkla bile olsa bir sürü cihaz var değişim yapmadılar. Yapabileceğimiz bir şey yok diyerek sert bir üslupla dükkandan çıkarttılar. Digiturk müşteri hizmetleri ise aboneliğiniz bitmiş yardımcı olamayız dedi. Şimdi ben Digiturk'e kazandırdığım paralara mı üzüleyim, yanan cihazıma mı, saf yerine koyulmama mı, yoksa personelden yediğim fırçaya mı?

Mehmet 195 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi10 Eylül 2016

    Sayın M. M. Ş. ile 10.09.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön