11 Temmuz 2014 #2558835

Dijitürk Servisi Haksız Yere Ücret Aldı

Dijitürk ve süperonline iş birliği olan fiber internet hizmeti satın almak istedim. dijitürk müşteri hizmetlerini aradım ve süperonline fiber internet için başvurdum.kayıt oluşturdular, ertesi gün dijitürk servisi geldi ve sadece süperonline başvuru kağıdını imzalatıp 30 TL aktivasyon ücreti aldı ve süperonline sizinle randevulaşıp gelicek modeminizi getirecek ve kurulum yapacaklar dedi. Fakat ertesi gün gijitürk servisi beni arayıp binamda süperonline fiber İnternet altyapısının olmadığını ve fiber İnternet kullanamayacağımı söyledi, bende o halde 30 TL aktivasyon ücretimi geri talep ettim fakat 30 TL bedeli geri iade etmediler. Gerekli, tüm yerlere başvuracağım.

Ersin 172 Okunma

Cevaplar

  • Ersin18 Temmuz 2014

    Telefondaki görüşmemiz ile buradaki yazmış olduğunuz açıklama hiçbir şekilde örtüşmemektedir. Benim şikayette bahsettiğim konu dijitürk üyeliği ile yakından uzaktan alakası yoktur. Süperonline ile ortak yapmış olduğunuz fiber internet kampanyası için size ( dijitürk Müşteri Hizmetlerine) başvurdum ve dijitürk servisi kapıma geldi form imzalatıp 30 TL aktivasyön ücreti aldınız. Ertesi gün dijitürk servisi arayıp binamda süperonlıne fıber altyapısı olmadığını söylediniz ve 30 TL aktivasyon bedelini geri iade edemeyeceğiinizi söylediniz. Benim adres bilgilerşm sizde mevcut olmasına rağmen ilk müşteri hizmetlerine başvuru yaptığımda bana binanızda fiber altyapı yok diyebilirdiniz, neye dayanarak kapıma gelip 30 TL aktivasyon ücreti talep ediyorsunuz. Dijitürk beni inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğrartı.

  • Digiturk Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Sayın E.B.ile 17.07.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön