Digiturk ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Digiturk'un İnternet Yanıltması

860
Burhan
Burhan 30 Mart 05:28

29.03.2023 tarihinde 08504842251 numaradan arandım. TurkNet ®'ten arıyoruz kampanyamız var faturanızı 99 TL'ye düşüreceğiz ve ekstra ücret ödemeden Digiturk kullanacaksınız dediler. Digiturk'u istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz dediler. Onay için SMS gönderildi. SMS'i onayladım. Fakat sonradan TurkNet'i aradığımda onların aramadığını kullanıcıları Digiturk'e çekmek için Digiturk'u böyle bir şey yaptığı söylendi. Beni arayan numarayı geri aradığımda ara talebiniz alındı en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır dedi. Digiturk'e bağlı diğer numaraları aradığımda her defasında bekleyenler arasında 1. Sıradasınız diyerek 15 dakikaya kadar bekletip müşteri hizmetlerine bağlamadılar. Ben bu olaydan şikayetçiyim Digiturk ile ilgili paketin iptalini talep ediyorum.

Digiturk Logo
Digiturk30 Mart 05:29
Digiturk Logo
Digiturk31 Mart 12:53
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
1.276
03 Mayıs

Digiturk Yayın Arızası Ve Müşteri Hizmetlerine Bağlanamamak

48 saattir yayın alamıyorum, sinyalde azalma var diyor uydu seviyesi %0, bir muhatap bulamıyorum. Verdiğiniz müşteri hizmetleri numarasından! Nasıl bir hizmet bu, 7/24 destek derken, nerede bu çağrı merkezi teknik sorun ekibi? Acilen dönüş bekliyorum!

profile
1.048
25 Nisan

Digiturk Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Üyesi olmak istediğim Digiturk'e müşteri hizmetleri numarasından bir türlü bağlanamıyorum. Tuşlanacak seçenekler ile benim istediklerimin arasında hiçbir bağlantı yok. Sadece tod uygulaması ile ilgili şeyler söylüyor. Direkt olarak operatöre bağlanma seçeneği de bulunmuyor.

  • profile
1 Destekçi
profile
569
19 Mart

Digiturk  Müşteri Hizmetlerine Bağlanılamıyor!

Digiturk müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Hiçbir numarası 02124737373 dahil canlı müşteri temsilcisi çıkmıyor. Sanki Digiturk sadece tod uygulamasından ibaretmiş gibi başka bir anlatım yok. Site üzerinden de ilgilenen kimse maalesef yok. Müşteri kaybetmek ancak bu kadar kolay olur.

profile
336
17 Mart

Digiturk İlgisizlik Baştan Salma

Digiturk aboneliğim var beın Connect'te giriş yapamıyorum. Bundan dolayı müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum uzun bir süre arama yaptım bağlanamadım bende yeni abonelik yapanlar için oluşturdukları telefon numarasını açtım dedim ki müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum dedi ki biz ilgilenemiyoruz...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .