10 Eylül
#12579857

Digiturk'ü Kapatacağım Artık

Digiturk'ü temmuz ve ağustosta Bein Connect sorunu için defalarca aradım. Telefonumdan Bein Connect'i izleyemiyorum diye sürekli dışarı da çalışan birisi olduğumdan maçları ve programları cepten izliyordum.


Temmuzda Bein Connect yeni sürümünden sonra açmadı telefon. Defalarca aramamda çözüm bulunamadı. En son Digiturk yetkili serviste telefonunuz Note 2 olduğundan açmıyor dendi. Ben mart ayında Digiturk'e üye olmuşum sadece 3-4 ay cepten izlemişim. Şimdi telefonu yeni bir model almanız lazım deniliyor. Kardeşim müşteriyi mağdur ediyorsunuz. Eski sürüme özellik yükleyin ben telefon yenilemek zorunda değilim.


Üye olurken kayıtlarda var Bein Connect'i telefonda izleyebileceğim mi dedim. Evet internet olan her yerde dendi. Benim mağduriyetimi hemen giderin. Bu sorun benim değil Digiturk'ün ayıbı Note 2'den her türlü video izlenebilirken uygulamayı buma göre ayarlanması lazım. Her güncellemede bir üst model telefon mu alacağız. Şikayetim dikkate alınmadığı takdirde ufacık bir güncelleme sorunu çözülmediği takdirde cayma ücreti ödeyerek Digiturk'ü kapatacağımı bilgilerinize sunarım.

Turgut Turgut 267 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Turgut13 Eylül

  Digiturk irtibat bilgilerinize ulaşılamadığından diye cevap vermişsiniz. Böyle yalan olmaz. Son 24.00 saat içinde aranmadım. Hem Digiturk müşterisiyim hem de irtibatım yok. Böyle yalan olmaz. Kayıtlı bütün müşterilerinizin telefonu var. Ben çalışan bir insanım telefonum hiçbir zaman kapalı olmaz. Sonu 92 73 iyi bakın isterseniz. Sorunu açıkça çözemedik desenize. Tek istediğim telefonumdan bein connecti izlemek. Bu güncellemeyi yapmak bu kadar mı zor. Samsung Note 2'ye Bein Connect uygun değilmiş. Ne diyeyim koskoca Digiturk'e yazıklar olsun.

 • Digiturk Temsilcisi12 Eylül

  Sayın T.O.’a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayıtlardaki e-mail adresine 7/24, [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 473 73 73 No’lu Müşteri Hizmetleri iletişim kanallarımızdan bize ulaşabileceğine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Turgut12 Eylül

  Teknik servis sizi arayacak denildi. Sorun çözülmeye çalışılacak denildi. Fakat ne teknik servis aradı ne de sorun çözüldü.

 • Digiturk Temsilcisi10 Eylül

  Sayın T.O ile 10.09.2019 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler