Digiturk  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Öznur'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Digiturk'te Zorunlu Taahhüt İstenmesi

1.178görüntüleme
Öznur
Öznur 15 Kasım 2020 22:12

Adres değişikliği sebebiyle yaşadığım onca eziyetin sonunda ( randevu günü servisin gelmemesi ve haber dahi vermemeleri) yeni adresimde eutelsat'ın konumdan dolayı göremeyeceğini ve uydumun TÜRKSAT ile değiştirilmesi gerektiği bilgisine istinaden aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi uydu değişikliği için yeni bir taahhüt. Vermem gerektiğini aksi takdirde uydu yönünü değiştirmeyeceklerini söylediler. 

Yaşadığım servis sorunundan sonra mevcut taahhüdümün süresi bitince aboneliğimi sonlandıracağımı bu sebeple yeni bir taahhüt vermeyeceğimi belirttim. Yine de hayır deyip işlemimi gerçekleştirmediler. Tam 13 gündür kullanamadığım üyeliğim için yeni bir fatura düzenlemişler. 

Taahhüdüm bitene de kadar kullanamadığım hizmet için fatura kesmeye devam edeceklermiş. Bu sebeple Tüketici Hakem Heyeti'ne 2020/0413XXXX numaralı dosya ile işlem başlattım. Buradan da bir sonuca ulaşamazsam dava edeceğim. Ya ayıbınızı düzeltip hatalarınızı telafi edersiniz ya da bu iş mahkemede bitecek. Karar sizin.

Digiturk Logo
Digiturk15 Kasım 2020 22:13

Merhaba Öznur O., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Öznur
Öznur19 Kasım 2020 09:36

Digiturk gerçekten rezil bir şirket haline gelmiş, hiçbir çözüm sunamayan, müşterisini en kötü şekilde mağdur eden, müşteri memnuniyetine asla ve asla önem vermeyen bir şirkettir.

Digiturk Logo
Digiturk20 Kasım 2020 14:43

Sayın Öznur O., ile 20.11.2020 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler