Digiturk'te Sevdiğimiz Kanalların Kaldırılması (özellikle History Hd)

Özkan Özkan20 Eylül 01:28

Digiturk'te daha fazla kanal izleyebilmek için yakın zamanda paketimi yükselttim. Fakat eskiden severek izlediğim tekrar izleyebilmek için paketimi yükselttiğim History HD kanalını 188. Sırasında göremedim. Müşteri hizmetleri aradığımda kanal ile olan sözleşmelerinin bittiğini aktardı. Biz kullanıcılar, platforma yeni kanalların eklendiğini görmeyi beklerken her geçen gün bunun gibi kanalların eksilmesi görmek bizleri mutsuz ediyor.

Bununla birlikte çok önemli kanallar olan Dream TV, Power TV, Nat Geo People, Discovery Id, Animal Planet, Investigation Discovery, vb... Kanalların olmaması veya her geçen gün azalması istemediğimiz bir durum.

Kanallar eksildikçe kullanıcılar aynı parayı ödemeye devam ediyor, burada da bir adaletsizlik var.

Ayrıca üyelik sözleşmesi tamamen iyi niyet üzerine kuruludur. Orada üyelik zarfında kanallarda eksilme olabilir yazıyorsa eğer bu maddeyi bu kadar değerli kanalları bu sıklıkla yayından kaldırarak kullanmaya hakkınız yok.

Digiturk'ten tamamen memnuniyetsiz değilim ama umarım kaldırdıkları kanallar ile beraber yeni kanallar da eklemeye çalışarak müşterilerin memnuniyetini kazanmaya çalışırlar.

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 20 Eylül 10:36

Sayın Özkan Ç., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 20 Eylül 01:29

Merhaba Özkan Ç., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hakan 20 Eylül 13:14  

    Kesinlikle haklısınız, eğer biz üyeliğimizi taahhüdümüz bitmeden bitirince bizden fark alıyorlarsa, üye olurken bize taahhüt edilen kanallar eksilince de Digiturk bize fark ödemeli. Sözleşmenin tek taraflı olduğu nerede yazar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler