Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Digiturk'te Olan  Paket Ve İçerikler Sorunsalı

336görüntüleme
Huseyin
Huseyin 05 Kasım 2020 23:55

Pandemi sürecinde maç olmayan aylarda ücretleri çatır çatır istediler verdik o süreçte üyeliğimiz bitti yaptıkları bu terbiyesizlikten gittim iptal ettim hazirandan ekim ayına kadar birçok kez aradılar yeniden abone yapabilmek için. Ekim ayının başında çok cazip bir teklifle gelindi 39 TL'ye dizinin yıldızı paketi verdiler ve tüm kanallar 3 kaşıma kadar hediye dediler buraya kadar sıkıntı yok. Müşteri hizmetlerindeki hanımefendiye üstüne basa basa sormama rağmen 3 kasımdan sonra ben sporun yıldızı paketiyle aynı fiyatla devam edebilecek miyim diye -evet efendim yine 39 TL'ye 1 yıl sporun yıldızı paketiyle devam edeceksiniz dendi. 

Bu şartlarda olursa kabul ediyorum dedim. Beyefendi yanlış duymadınız sporun yıldızı paketiyle 1 yıl kullanacaksınız denildi. Kurulum yapıldı Digiturk ten başka bir bayan aradı kendilerince paketin içeriğini açıklayıp onaylıyor musunuz diyor bende onaylamıyorum biz müşteri hizmetleriyle böyle konuşmadık dedim tekrar benimle görüşen müşteri temsilcisi hanımefendiye ulaştım neyse kısadan anlatalım bunların nasılsa telefon kayıtlarında her şey var diye sporun yıldızı paketini 39 TL'ye izleyeceğimi kendi ağzıyla söylet meme rağmen bugün 4 Kasım ve tüm spor kanallarım kapalı arıyorum açan yok 0212 473 7273 aradım bu arada temsilcim oradan çıkıyor çünkü. 

Neyse 7373 u arayınca bağlandım ama benimle görüşen temsilci telefonlarımıza çıkmıyor bu arada. Mantık olarak kim 39.90 TL'ye ücretsiz izlenen ulusal kanalları izlemek ister ki. Benim için endişelenmeyin ben ise bugün itibarı ile yasal haklarım için mücadelemi başlatıyorum. Görsün bakalım Digiturk şirketi nasılsa kayıtlarda her şey var. El mi yaman bey mi yaman. Yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım. Adalet önünde görüşmek üzere.

Gelişme
Gelişme

06 Kasım 2020 00:18

Farkında mısınız burda kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz Digiturk'ün sitede binlerce şikayeti var hepsi Digiturk tarafından otomatik cevap yazılmış ama hiçbiri çözüme kavuşmamış. Siz siz olun tüketici hakem heyetini beklemeyin avukata gidin tazminat davası açın ben avukatla görüştüm gerekeni araştırmayı yapıyor şu an nasıl ilerlememiz gerektiğini bulduğu anda en kısa sürede davayı açıyorum arkadaşlar sizlerle dava sürecini paylaşacağım müsterih olun. Digiturk onurumuzu kırmak bizi kandırmak neymiş görmeli.

Digiturk Logo
Digiturk05 Kasım 2020 23:56

Merhaba Huseyin E., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk06 Kasım 2020 09:51

Merhaba Huseyin E., irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayıtlardaki e-mail adresine 7/24, [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 473 73 73 No’lu Müşteri Hizmetleri iletişim kanallarımızdan bize ulaşabileceğine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Huseyin
Huseyin06 Kasım 2020 15:05

Arkadaşlar Hızlı dönüş istiyorsanız tüketicisikayet.btk.gov.tr üzerinden şikayet ediniz çok daha çabuk cevap alırsınız ya da ilinizdeki Tüketici Hakem Heyetine başvurun. Haksız duruma düşmemek için 39.90 TL yi her ay ödeyin lakin derhal gerek verdiğim adres üzerinden gerek tüketici hakem heyetlerine başvurarak şikayetinizi iletiniz. Ödemelerin geri yapılmasını veya size söz verilen paketin verilmesini ya da taahhüdün para cezası olmadan sonlandırılmasını kuruma yazılı bir şekilde iletinizi mail olarak. Yine Yol alamazsanız bizim izleyeceğimiz yoldan hiç korkmadan ilerleyin yöntem şu sizi arayan Digiturk bayisi üzerinden asıl sorumlu olan Digiturk kurumuna dava açınız. Çünkü kanun da her şey açık emin olun ya kapatırlar cezasız bir şekilde ya da ücret iadesi yaparlar ya da 1 kaç yıl uğraşırsınız ama kat ve kat tazminat alırsınız.

Huseyin
Huseyin06 Kasım 2020 15:06

Bizler normal uydu kanallarını niye 39.90 TL'ye izleyelim ki bizler enayi miyiz. Hakkınızı arayınız.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler