03 Şubat 2014

Digiturk'te Maç Yayını Sırasında Ekrana Kod Geliyor

Maç sırasında her Digiturk üyesinde olduğu gibi ekranıma kodlar gelmektedir. Ancak bende bu kodlar siyah büyük bir çerçeve içinde gelmektedir. Sorunumu müşteri hizmetlerini arayarak ilettim. Kayıt açtılar. Birkaç gün sonra tekrar aradım. Kayıtta acil notu düşüldü. 1 hafta sonra tekrar aradım. Bu sefer bana sorunun şuan çözümü olmadığını ilettiler. Bende reciever kutusunun değişimini talep ettim. Ancak benden 30 TL servis ücreti talep edilmektedir.

Sorun Digiturk'ten kaynaklanmakta olup sorunun çözümü olan reciever değişimi için para talep edilmektedir. Benim reciever modelim hm-9504 HD'dir. Sorunumun çözümü konusunda yardım talep ediyorum.

Kemal 92 Okunma

Cevaplar

  • Kemal09 Şubat 2014

    Sorunum çözümlenmemiş olup, kutu değişimi için ücret talep edilmektedir. Digiturk desteğinden hiç memnun değilim.

  • Kemal04 Şubat 2014

    DIGITURK tarafından yapılan bilgilendirmede sorunumun çözümü olan kutu değişimi için 25 TL servis ücreti talep edilmiştir. Sorunumu yazılımsal olarak çözülemeyeceği bildirilmiştir. Bu durumda ne yapılır bilemiyorum. DIGITURK'u iptal ettirmek istesem taahhüt nedeniyle para talep edeceklerdir. Ne yazık ki sorunum çözümlenememiştir.

  • Digiturk Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın K.H.ile 04.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön