26 Ekim 2016 #6789550

Digiturk'te Farklı Beyanlar

Digiturk taahhüdüm olduğu halde artık maç yayınlarını izlemek istemediğimden, taahhüt farkı ne kadar yansıyacağını öğrenmek için çağrı merkezi iptal birimini 21/10/2016 tarihinde aradım. Görüştüğüm kişi birkaç sefer sormama rağmen taahhüt farkı yansımayacak şeklinde bilgi verdi. Bunun üzerine 24/10/2016 tarihinde iptal dilekçesi yolladım. Ayın 3' üne kadar yayını seyretme hakkım olduğu halde, aynı gün yayınlarımı kestiler ve bunu faturadan düşmeyecekler.


Ayrıca başka biri arayıp iptal ederseniz taahhüt farkı yansıyacak dedi. İtiraz ettim görüşme kaydı dinlenecek döneceğiz dediler. Aradılar, fakat görüşmeyi dinlememişler bile. Arayan şahıs yapacak bir şey yok, fark yansır diye bilgi verdi. Madem büyük kurumuz diyorsunuz sözünüzün arkasında durun. Elemanınız yanlış bilgi verdiyse o sizin sorununuzdur, müşteriye deneni yaparsınız. Sonuçta ben yine iptal ediyorum ama kurum içinde farklı konuşmayın.

Barıs 449 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın B. E., 28.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliğiniz hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön