03 Şubat 2014 #2272825

Digiturk'de İngiltere Ligini İngilizce Seçeneğiyle İzleyemiyorum

Lig Tv, Brezilya ligini İngilizce anlatım seçeneğiyle yayınlarken, İngiltere ligini halen sadece Türkçe veriyor. Fiyat zamlandı; ama geçen sene İngilizce seçeneğiyle Premier lig izlerken şimdi öyle bir uygulama yok. Bana daha önce yaptıkları açıklamada da sorun karşı taraftan falan dediler; ama tatmin edici bilgi değil bunlar. Başka bir şekilde sorun çözülüp eskisi gibi İngiltere ligini ana dilinde de izleyebilmek için sizleri nasıl harekete geçirebiliriz?

Burak 91 Okunma

Cevaplar

  • Burak10 Şubat 2014

    ütfen bu konunun maddi olup olmadığı hakkında bilgi verin. beliyorum. "premier league preview" ingilizce seçenekli, ama maçlar değil. neden?

  • Burak05 Şubat 2014

    yeterli bilgi alamadım. verilen bilgi standart bilgi. diyorlar ki önerinizi yabancı kanala iletiyoruz; çünkü ingilizce yayını kesen onlar, biz değiliz. ben de diyorum ki, bu konu, ligtv'nin maddi bir kaynak yaratarak üstesinden gelebileceği bir konu mu? diyorlar ki bu konuda bilgi veremeyiz. o zaman sizinle iletişimim kurmamın anlamı ne? eski hizmeti vermediğiniz halde paketi zamlıyorsunuz, sonra da bize bilgi veremiyorsunuz. neymiş, ingiltere ligini veren kanal artık o hizmeti bize vermiyormuş. naptık da vermiyor? kötü söz mü söyledik? kıyafetimiz mi kötüydü, bilmeden ayıp mı ettik? yoksa ödenekte mi sorun var? parada sorun olsun olmasın, binlerce kişiden o kadar aidat kazanıyorsunuz, maddi bir atakla bu konuyu halledebilirsiniz sanki. zam yapmaya gelince hava hoş, bilgiye gelince ahize boş. lütfen bu konunun maddi olup olmadığı hakkında bilgi verin.

  • Digiturk Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın B.T.ile 04.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön