30 Aralık 2013

Digiturk Yıllık Peşin Ödenen Paketime Bilgim Dışında Ek Paket Eklemiş!

03/02/2013 tarihinde Bimeks'ten 1 yıllık HD Giriş paketi + Şampiyonlar Paketi + 2 keyif paketi adında Digiturk paketi alarak bedelini peşin ödedim. 28/12/2013 tarihinde yayın alamadığım için müşteri hizmetlerini aradığımda ödenmemiş 103,23 TL fatura sebebi yayının kesildiği bildirildi.

Yıllık peşin ödeme ile üye olduğumu, şubat 2014'e kadar bedelinin ödendiğini, fatura çıkmaması gerektiğini bildirdim. Temsilci nisan ayında dizi ve film paketine üye olduğumu ve bu bedellerin hazirandan beri Şubat 2014'e kadar peşin ödediğim paket ücretindeki alacağıma mahsup edildiği için bilgi verilmediği belirtildi. Onayım, bilgim dışında, başka bir hizmet için ödediğim bedele habersiz mahsup edilen tutarların iptal ve iadesini talep ediyorum.

Murat 824 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Ocak 2014

    Konuyla ilgili 3-4 kere arandım. Şu ana kadar çözüm yok maalesef. Her seferinde bana tanımlanan dizi ve film kanallarıyla ilgili yaptığımız görüşmenin tamamının bana dinletilmesini, varsa bir onayımın tabii ki faturayı ödeyeceğimi ilettim. Fakat Digiturk anlamsız bir şekilde savcılıktan başvuru yapmam halinde savcılık kararı ile dinletebileceklerini söylüyor. Çözüm bu kadar basitken işi yokuşa sürüyor. Kendilerine bilgim dışında, şubata kadar izletmeleri gereken paketimden mahsup ettikleri tutarı iade ederek hiç ama hiç izlemediğim tanımladıkları paketleri iptal etmeleri talebimi yineledim. Ellerinde onayım olan bir kayıt varsa kendilerinin savcılığa giderek tahsil yoluna gitmelerini önerdim. Defalarca sadece maç saatinde takıp maç bitince kapattığımı, bırakın dizi film kanalını ulusal kanalları bile Digiturk'ten izlemediğimi ilettim. Şikayetvar.com'dan sorunu "çözümlendi"diye kapatmamasını rica ederim.

  • Digiturk Temsilcisi30 Aralık 2013

    Sayın İ.B.ile 29.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön