12 Mart 2013

Digiturk Yayın Probleminin Çözümünü Yapmıyor!

Yöneticisi olduğum sitenin uydu sistemleri üzerinden Digitürk yayınlarını alıyoruz. Zaman içerisinde hava şartları nedeniyle uydu ekipmanlarımız zarar görmüş. Basit onarım veya birkaç parça değişimi yapılması gerekiyor. 100 daireli 2 bloktan oluşan sitede kaliteli yayın için bu işlemi Digitürk'e ilettiğimizde söz konusu işlemi ücret karşılığı yapabileceklerini söylüyorlar.

Daha önce Digitürk bize bir çanak anten takmamış, herhangi bir sistem kurmamış. Yayın problemimizin düzeltilmesi içinde herhangi bir yardımda bulunmuyor. 100 daireli bir sitede abonelerine bu kadarlık bir sistem için yardımcı olmayan bir firma iyi bir firma olamaz.

İhsan 66 Okunma

Cevaplar

 • İhsan07 Mayıs 2013

  Evet Digitürk sitemiz merkezi sistemine sizide dahil ettik. Lakin yeni cihazlarınızda bir yazılım kullandığınız ve bu yazılımın genel dağıtıcılar üzerinden yayını vermediği yönünde bir bilgi var. Eğer bu doğru ise yine yanlış yapıyorsunuz. Biz merkezi sisteme sizin hiçbir düzeltmeniz ve yardımınız olmadığı için, hiç bir ekipmanı temin etmediğiniz için, HD yayını sağlayamadığınız için geçtik. Bu sizin ayıbınız. Ayrıca bölge müdürünüz hiç bir teknik konudan anlamadığı gibi müşteriye değil taşeronunuza hizmet ediyor. Her gün ilan veriyor üye almaya çalışıyorsunuz ama elinizdeki kapasiteyi sadece ve sadece 1000 TL. lik genel bir ekipmanı temin etmediğiniz için harcıyorsunuz. Sitemiz 100 dairesi size potansiyel gözükmüyor herhalde. Lakin bu kötü yönetim tarzınız ve küçük hesaplarınız size daha çok kaybettirecek. Bölge Müdürünüz iş bitirici bir insan olsa bize gelir dinler ve çözümü ona göre oluşturup, ufak bir düzenleme ile işi çözebilirdik. Lakin bırakın bunu yapmayı telefonda bana yalan söylediğimi iddaaa eden, kayıt var deyip hiç bir kaydı dinlemeyen bir çalışan. Bu anlayışın bu günümüz hizmet anlayışı içerisinde sizlere ne kazandırdığını kısa süre içerisinde yaşayacağınızı düşünüyorum.

 • İhsan09 Nisan 2013

  Evet bugün beni bölge müdürünüz olduğunu söyleyen Hüseyin Turan adlı bir şahıs aradı. Telefonla görüşmemizde öncelikle bana sorunun çözümünde yardımcı olacağını söyledi. Lakin yanlış adamı bölge müdürü yapmışsınızki beni bayiniz özateşten aradı ve sonrasında aynen özateşte çalışanların ağzı ile konuşarak telefonda yalancı demek cüretinde bile bulundu. Sizi aramamışlarmı telefon kayıtlarında var, yalan söylüyorsunuz şeklinde konuşan bütün yazışmaları olkudum ses kayıtları var diyen ve sonradan hiç bir ses kaydını dinlemediğini itiraf eden bu arkadaş bırakın sorun çözmeyi en ufak bir işi bile beceremeyecek yeterlilikte bir arkadaşki telefonda sizi dinlemiyor bile. Bayiiden beni arayan, bayiideki teknik eleman ağzı ile konuşan, kayıt var dediği kayıdı dinlemek zahmetinde bile olmayan bir arkadaş. Sizin bölge müdürünüz böyleyse vay sizin halinize. Siz daha çok üye kaybedersiniz. Benim sitemde şu anda 30 üyeniz var. Bu kalitesizliği devam ettirirseniz en kısa zamanda bu komşularımız birer birer üyeliklerini iptal edecekler. Digitürkü her platformda protesto edeceğiz. Aylık üyelik bedeli alıp, üyelerine kalitesiz hizmet veren ve sorun çözmeyen şirketinizin müşteri memnuniyetini bırakın, daha bölge müdürü seviyesindeki bir çalışanı müşterilere nasıl hitap edileceğini bilmekten aciz. Sabah konuştuğunu akşama unutan bu arkadaş önce bayii düzeyinde müşerisini ofsayta düşürmeye çalışıp memnuniyetsizlik yaratıyor. Evet uzun lafın kısası bana en son siz üyemisiniz diye soruyor ve birde üye olunda rayın diyor. Ben senelerce digitürk üyesi oldum. Halihazırda da digitürkplay üyesiyim ama bir daha ne ben ne benim yakınımdki bir kimse sizin üyeniz olmayacak. Bir dahada ne bayiniz ne müşterinin ne demek olduğunu bilmeyen bölge müdürünüz beni aramasın. Gerksiz promosyonlarınızı mesaj atıp üye olmamızı istemeyin. Eğer müşteri nedir anlayan birileri varsa lütfen en üst düzey bir yetkiliniz, genel müdürünüz arasın onunla konuşalım. Bu sığ düşünceli gerçek şirket çıkarını dahi hesaplayamacak kadar dar görüşlü kazı bilmeyen tavuğu bilmeyen bir arkadaşı bir daha bana arartmayınız. Bölge müdürünüz haftalardır sizin dyatmanızla bu işle uğraşıyormuş. Lütfen ama lütfen beni bir daha aramasın çünki benim muhattabım olacak yeterlilikte değil.Meşhur bir türkü vardır karakolda doğru söyler mhkemede şaşar diye. İşte sizin durumunuzda ynen böyle. Bir şey söyleyip aynı gün söylediğinizi inkar ediyorsunuz. Basiretli işadamı olmak diye birşey vardır ama sizin bu davranışlarınız tamda bunun tersini gösteriyor. Ama siz haklısınız netekim siz Digitürk sünüz.Biz ise sade müşteri. Enayi müşteri.

 • Digiturk Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın I.A ile 09.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • İhsan02 Nisan 2013

  Evet, bayiiniz Özateş bizim sitemizle ilgili olarak size tekrar yazmış ve siz cevap vermemişsiniz. HD'yi destekelemeyen bir sistem ve lnb ki onu bile değiştirmekten aciz digitürk. üyelerinizide hd yayın diye kandırıyorsunuz. Özateş çalışanı bir teknisyen bize geliyor ve pano alacaksınız diyor. 2 pano sonra oluyor 4 pano. Sonra panoyada gerek yok diyor. Sistemimizi sizin giremeyeceğiniz şekli ile değiştireceğiz. Sitede oturan tüm komşularımıza yaptığınız bu rezilliği ve satana kadar söylediğiniz yalanları iletiyoruz. Mümkünse üye olmamalarını, üyelerin üyelikleri bittiğinde bir daha yenilememelerini tavsiye ediyoruz. Sizin bu her ay kira alıp, sistemin arızalarını gidermeme ve abonelerinizi enayi yerine koyma anlayışınızı her platformda dile getireceğimizden emin olabilirsiniz.

 • Digiturk Temsilcisi28 Mart 2013

  Sayın I.A ile 28.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • İhsan26 Mart 2013

  Artık dalga geçiyorsunuz herhalde. Telefonla ulaşamadık diye. Defalarca yazmamıza rağmen telefonla ulaşamadık muhabbeti. Bir tek geri dönüşünüz yok. Yalancısınız. Sahte ve olmayan aramalarınız olduğunu söylüyorsunuz. Böyle bir arama yok. Devam edinkardeşim. Devam böyle devam edin. Yakında şirketinize gelecek cezalarla ilgili soruşturmalarda bu kayıtların hepsini inceleyecekler. Noter tespitli olarakyapılacak işlemler sonrası bu işlemleri yapanlar ne uyduracaklar çok merak ediyorum. Fason bir şirket olmayan yetkililer. Ben bu kadar kötü bir anlayış görmedim. Evet devam edin.

 • Digiturk Temsilcisi26 Mart 2013

  Sayın I.A. a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • İhsan25 Mart 2013

  Digitürk yetkililerini okuduğunu anlamayan, söylenenleri dinlemeyen ve müşteri deyince kaz gören kişilerden seçiyor herhalde. Defalarca yazmamıza rağmen telefonlarınızdan ulaşamadık diyorlar. Sorun çözmek yerine sorun yaratıyorlar. Sizlere yazıklar olsun. Aylık tahsilatınız bakıp kaz gelecek yerden tavuğu esirgiyorsunuz. Finansçınız teknik eleman olabiliyor ve telefonda yalanda söyleyebiliyor. Utanmanız yok.Sıkılmanız yok. Bizden de size artık para yok. Talep yok. İstediğinizi verelim size. Yakışır.

 • İhsan22 Mart 2013

  Digitürk üyeliği bilgilendirmesi biz bu işi yapmayacağız şeklinde. Ama burada yazmıyorsunuz. Niye acaba böyle yazarsanız herhalde hoş olmayacak. Sahtesiniz.Gerçek yüzünüzü gösteriniz.

 • İhsan22 Mart 2013

  Evet teknik onularla ilgili daha önce görüştüğüm finans biriminde çalışan bir hanımefendi bu gün beni yine aradı ve Digitürkün böyle bir işi düzeltmeyeceğini ve üzerine basarak düzeltmemeyeceğini değil düzeltmeyeceğini söyledi. Durumu ne kadar izah etsekte hanımefendi üzerine basa basa söyledi biz bunu yapmayacağız dedi. Daha öncede telefonda görüştüğüm bu hanımefendi kendini tanıtmadan ve kendisi ile görüştüğümü söylemeden bu durum size daha öncede iletilmiş diyerek tekrar tekrar yapmayacaklarını söyledi. Müşteri ilişkileri sıfır. Müşteri memnuniyeti sıfır. HD yayın veriyoruz diyerek müşterileri yanıltan kandıran bu zihniyet i kınıyoruz. Her ay binlerce TL. kazanç sağladıkları bir binaya 500-600 TL.lik bir düzeltmeyi yapmayı reddecek küçük firma Digitürk . Siz bunu yapıyorsanız ve bize bu hizmeti layık görüyorsanız bizde sizi protesto ediyoruz. Bkalım elmi yaman beymi yaman. Sizi sanayi bakanlığına, RTÜK'e ne kadar şikayet edilecek makam varsa oraya şikayet edeceğiz. Hizmetinizi kullanmayacağız. Kullananları uyaracağız. Bu yayın ihalesinin müşteri diye bizlere yaşattığınız bu işler nedeniyle bir daha şirketinize verilmemesi için her türlü bilgilendirmeyi ypacağız. Evet görelim bakalım elmi yaman sizmi?Finansçılarınız teknik konu uzmanı olmuş. Mşterileri kaz gibi görüyorsunuz. Size ne denir bilmiyorumki kalitesizsiniz.

 • Digiturk Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın I.A ile 22.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • İhsan22 Mart 2013

  Bütün telefonlarım açık. Digitürkten hernagi bir arama yok. Bu aradık ulaşamadık muhabbeti biraz gerçeği yansıtmıyor. Ben Digitürkü aradığımda ise konuyu bilen ve cevap veren yok. Şefimize söyleyeceğiz, yetkililere ileteceğiz şeklinde ifadeler. Ey Digitürk sizde işler allaha emanet. Verdiğiniz hizmet karşılığı aldığınız ücretlerle yaptığınız hiçbir iş yok. Üzerine dahada istiyorsunuz. Komşularımla görüştüm ve hafta başından itibaren kapatma taleplerine balşıyoruz. Sİzlere hayırlı işler. İmajınız bozuk böyle devam edin dahada bozulacak.

 • Digiturk Temsilcisi22 Mart 2013

  Sayın I.A. a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • İhsan21 Mart 2013

  Digitürk üyeliğinizle ilglii oalrak binamızda ne kadar abonemiz varsa herkes sizden şikayetçi. Ferdi üyelik için bağladığınız dandik bir çakan ve eski bir LNB ile kalitesiz kablolarla 50 kişiye bu yayınları seyettirip, altyapıyıda bize yaptırmaya kalkıyorsunuz. Türk Ticaret kanununa göre basiretli iş adamı olma vasfında değilsiniz. Yazıklar olsun size. Taşeronunuza iş yaptırıp, kalitesiz işlerle müşterilerinize eziyet çektiriyorsunuz. HD yayın diyorsunuz HD'yi desteklemeyen aparatlarınızla olmayan altyapınızla bizleri kandırmaya çalışıyorsunuz. Size ne diyelim müşteri iszler için birer kaz. Müşteri memnuniyeti sizin için riyakarlık. Ne utanmanız var ne sıkılmanız. Bu kadar kötülüğe rağmen bildiğiniz yoldan şaşmıyorsunuz. Sizlere yazıklar olsun. Bu saatten sonra üyeliklerin iptali en doğru yol olacak.

 • Digiturk Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın I.A ile 17.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Digiturk Temsilcisi17 Mart 2013

  Sayın I.A ile 17.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Digiturk Temsilcisi17 Mart 2013

  Sayın I.A ile 17.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • İhsan12 Mart 2013

  Evet bir görüşme yaptık. Lakin yetersiz bir arkadaşa sitede bir uydu sistemimiz olduğunu, bunun digitürkle ilgili olmadığını, Digitürkün zamanında bireysel olarak kurduğu çanak anteni üzerinden dağıtım yaptığını ve bu sistemin bozulduğunu ilettim ama ilgili arkadaşın sanırım anlamakla ilgili problemi var. 2 bolk 100 daireli bir sitede basit bir düzenleme yapıp müşteri memnuniyeti ve geleceğe yatırım yapmak varken bizi küstürüyorsunuz. Şimdi ben site yöneticisi olarak bütün komşularıma Digitürkün yaptıklarını anlatıp mümkünse üyeliklerinin iptalini ve bir daha üye olmamalarını önereceğim. Yazıklar olsun size. Servislerinize 3 kuruş para verip bu işleri yaptırmıyor bizi onlarla muhattap ediyorsunuz.

 • Digiturk Temsilcisi12 Mart 2013

  Sayın I.A ile 12.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön