18 Nisan 2013

Digiturk Yanlış Faturalandırma!

Üye olduğumuzdan bu yana sunulan şartlara uyulmamıştır. Söyledikleri arasında uyumsuzluk söz konusu üyeliğim boyunca hiç bir zaman normal faturamı ödeyemedim ,faturalarımı ikiye katladılar. iş yerimde 5 kişi aynı durumdayız. ben suçluyum onlar mı doğru mu.


Bana kampanya dahilinde film kanalı satmaya çalıştılar istemediğim halde kullanmadığım hizmetin hizmette denemez ama parasını alıyorlar. insanların paralarını almayı çok güzel öğrenmişler.

Hakime 43 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın H.C. ile 19.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Hakime19 Nisan 2013

    onayım dışında yapılmış olan paketim değiştildi bunun yüzünden almadığım hizmetin bedelini ödemek istemiyorum.verilen sözler asla tutulmamaktadır telefon görüşmelerimizde konuşulan taahhütlere uymadığını düşünüyorum sürekli kelime oyunları var tekrar aynı şeyler söyleniyor. hiçbir çözüm getirilmedi bizim durumumuzda birçok tüketici var. gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

  • Digiturk Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın H.C. ile 18.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön