13 Haziran 2016

Digiturk Yanıltan Bilgiler Veriyor.

10.06.2016 tarihinde 02***** numaralı telefondan arandım. Samsung promosyon ekibi olduklarını iddia eden bir kadın Samsung ürün aldığımız için ilk 500'e girdiğimizi Digiturk'ün giriş paketinden 35 TL kurulum ücretinden sonra aylık 14,99 liraya yararlanabileceğimizi söyledi. Bu paketin içinde Digiturk kanalları ve belgesel kanalları var dedi. Ayrıca kaçırmak istemeyeceğiniz yayını kaydedip sonra izleme imkanınız var dedi. Ayrıca 24 ay boyunca verdiğim taahhütten isteğim zaman hiçbir cezai ücret ödemeden ayrılabileceğimi ifade etti. Kapattıktan hemen sonra Kayımlar ticaret Kahramanmaraş Digiturk şubesi beni arayıp aynı bilgileri verdi. Kuruluma geldikten sonra, Digiturk kanallarının içinde sinema kanallarının olmadığını gördüm. Taahhütte de cezai bedel yazıyordu. Yayın kaydetme falan da bu pakete girmiyormuş mecburen 35 TL verip sonrasında üyeliğimi iptal ettirdim.

Serhat 1.328 Okunma

Cevaplar

  • Serhat16 Haziran 2016

    Digiturk firması beni arayarak zaten haberdar olduğu tezgahı aklamaya çalıştı. Evet size bir takım eksik bilgiler verilmiş araştıracağız dedi. Ben bu firmanın hiçbir ürün ve kampanyası a güvenmiyorum. Sorumlu oldukları bayilere usülsüz olarak iş sağlıyorlar. Vatandaşı sözlü olarak kandırıp, içinde sözlerinin bulunmadığı sözleşmeleri imzalatıyorlar. 35 liralık kurulum ücretini alabilmek için ellerinden gelen her türlü yanlış bilgilendirmeyi yapıyorlar. Sakın güvenmeyin, evinize almayın. Kapınıza her gelişleri para.

  • Digiturk Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın S. U. ile 13.06.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön