09 Haziran 2016

Digiturk Vermediği Hizmetinde Parasını İstiyorlar!

Digiturk'ün 781*** numaralı üyesiydim. Üyeliğimi bitirmek için dilekçe gönderdim. Sonrasında arayan bir kişi tatlı dille donduralım belki arkadaşınıza verirsiniz falan dedi. Bende nasıl olsa aynı şey diye tamam demiş bulundum. Demeseydim. Meğer dondurunca çözülen bir sistemleri varmış. Tüm aletlerini sökmüştüm. Kullanmıyordum.

Ancak kendileri aboneliği yeniden açmış bana bir fatura daha göndermişler. Bir gün sonra aradım ama ne çare. Aletlerini gelip almalarını söyledim. Şimdi de mesaj atmışlar siz getirin getirmezseniz alet 200 kart 40 TL diye Bir gün bile izlenmeyen TV için bir aylığı ödersiniz. Verdiğim parayı da helal etmiyorum. Gelin alın malzemelerinizi de. Sizin için benzin yakmaya değmez.

İsa 95 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi11 Haziran 2016

    Sayın I.D.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön