12 Ekim 2016

Digiturk Ve Superonline Kampanyası

Digiturk Superonline kampanyasına katıldık. Bize söylenen faturadan fazla fatura geliyor. Film paketi bir sene hediye denildiği halde, en başından beri faturaya film ücreti yansıtılıyor. Digiturk'e ses kayıtları dinlenmesini talep ettiğimizde nasıl oluyorsa ses kayıtlarına ulaşamadıklarını söylüyorlar. Ayrıca Digiturk ve Superonline ayrı fatura yolluyormuş, bize bunun bilgisi verilmediği, fatura yollanmadığı ve otomatik ödemede olduğu için kaç ay sonra faizleriyle toplu ödeme yapmak zorunda kaldık.


Digiturk her sorunu sürekli Superonline üzerine atıyor. Fazla faturanın sebebi olarak Superonline çeşitli vergileri diyorlar, fakat biz Superonline ile hiç görüşme yapmadık, sözleşmeyi Digiturk ile yaptık ve fiyat konusunda anlaştık. Ama Digiturk sorumluluk almıyor, mağdur olduk. Bu nasıl ahlaktır anlamadık. Digiturk'ü mahkemeye vermeyi düşünüyoruz.

Mert 80 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın M. C. ile 13.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön