07 Ağustos 2014

Digiturk Üyelik İptalini İstiyorum

Digiturk iptali nasıl sorusunu mutlaka sorun,insanları mağdur ediyorlar.1.7.2014 tarihinde digiturku arayarak yayınımızın iptali için başvuru yaptım.Bana fax çekmemi söylediler bende çektim elimde gönderim raporları mevcut,yayını 1 ay dondurdular.Sonra tekrar aradım bu cihazları nereye bırakacağım diye bana söylenen yayınınız açık.İlgili kişilerle görüşmeme rağmen faturayı iptal edemeyeceklerini söylediler.2014 yılı teknolijisinde herşeyi internetten ve telefonla yaparken kapatma işlemleri niye faxla oluyor derseniz size söyleyim,faxınızı almadık deme şanları var,elinizde ne kadar gönderim raporlarıda olsa onlar kendi kanunlarını uyguluyorlar.İnsanları mağdur ederek haksız kazanç sağlıyorlar.

Volkan 163 Okunma

Cevaplar

  • Volkan18 Ağustos 2014

    evet digiturk arıyor dınlıyor sonra biz bişi yapamıyoruz diyip kapatıyorlar.Hakkınızı arayın arkadaşlar ben hala sosyal medyada bunu yazıcam.Bir çok arkadaşım nedense aynı sebepten üyeliğini iptal edememiş.Bilerek fax almadık diyorlar haksız kazanç elde ediyorlar.

  • Digiturk Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Sayın V.A. ile 18.08.2014tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Volkan12 Ağustos 2014

    hala çözülmediki şikayet vara yazdığımdan beri aramadılar bile.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön