19 Şubat 2013 #1640672

Digiturk Üyelik İptalinden Sonra Fatura Gönderdi!

Ocakta iptal ettirdim. Ama fatura kesildi, kutuyu teknik servise iade etmediğimiz için olduğunu götürürsek faturanın iptal edileceğini belirttiler. Kutu götürüldü 15 Şubatta tekrar aradığımda bedelin kk. dan tahsil edildiğini iptal için finans bölümüne bildireceklerini söylediler. 18 Şubatta arayan finans görevlisi bunun uzaktan erişim bedeli olduğunu belirtti.


Üyelik süresince sizi her arayışlarında bu üyelere bedava deyip sizi her şeye dahil ettikleri için, meraktan öğleden sonra arayıp da uzaktan erişim tam olarak nedir dediğimde bu faturanın ekipman bedeli olduğu,bunlar sizin dedi. Kutu ve uzaktan kumanda geri verildiği halde fatura bedeli geri iade edilmedi.

Zübeyde 63 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Z.Ö ile 16.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Zübeyde12 Mart 2013

  Kredi kartıma bu ay başında bakmamıştım ekipman bedelleri ve uzaktan erişimin iptalden sonraki bedeli iade edilmiş,teşekkür ederim.

 • Zübeyde11 Mart 2013

  Kendilerinin mailine cevap verdim .İrtibat telefonlarım değişmedi.Toplantıda olduğum uygunsuz saatlerde aradıkları için telefonlarına cevap alamadılar.Maillerden sonra da birbirinden farklı kişiler farklı cevaplarla aradılar inceleyip sizi arayacağız dediler.Bir çözüm ya da geri iade de olmadı .Hem ekipmanlarını geri aldılar hem de bedava dedikleri uzaktan erişim bedelinin parasını.

 • Digiturk Temsilcisi19 Şubat 2013

  Sayın Z.Ö. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön