20 Kasım 2014

Digiturk Üyelik İçin Verdiğimiz Kart Bilgileri Onayım Dışında Kullanılıyor

2006 yılında üye olduğumuz Digiturk aboneliğimizi düşen yayın kalitesi ve artan fiyatlar neticesi sebebiyle iptal etmiştik. İptal etme prosedürünü harfiyen yerine getirmemize rağmen ve iptal işlemimizin gerçekleştiğini teyit etmemize rağmen, bilgilerini güvenerek verdiğimiz kredi kartımızdan sürekli para çekilmeye devam edilmiş olup, en son PVR kutu satış bedeli adı altında 500 TL'lik para çekilmiştir.


PVR'yi iade almaya gelmedikleri gibi bozuk PVR'yi tarafımıza fatura edip tahsilatını kredi kartı bilgilerimizle tahsil etmiş bulunmaktadırlar. Digiturk üyesi olduğumuza pişmanız ve üye olunduğu takdirde kredi kartınızı boşaltmaya teşebbüs edecekleri bilgisini paylaşmakta sakınca görmüyorum.

Eray 136 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi23 Kasım 2014

    Sayın E.T. ile 23.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Eray21 Kasım 2014

    İrtibata geçildi benimle,konuştuk. PVR'ın gelip alınacağı daha önceden belirtilmiş olsa da kendimiz götürdük. Bilgimiz dışında kredi kartımızdan hem üyelik aidatı hemde pvr cihazının tahsili ''yanlışlık sonucu'' yapıldığı söylendi. İade işlemi ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapacağım,ancak kurumsal bir firmanın istediği zaman istediği meblağda kredi kartından ücret çekmesi ve bunun iadesi için parayı aylarca kullanıp bin bir zahmet ile iade etmesi ne kadar doğrudur? Bahsettiğimiz meblağ 500 TL gibi bir rakam olsa da; 3 milyona yaklaşan üye sayısının 1 milyonuna aynı 'yanlışlıkla olmuş' bahanesi ile 500 TL çekildiği takdirde ortaya çıkan paranın 500 milyon TL, ve bu paranın 3 aylık faizinin en az 500 bin yeni üyenin aylık masrafı olduğunu belirtmek isterim ve bu ülkede insanları aptal yerine koyarak para kazanmanın bu kadar kolay mı olduğunu sormak isterim.

  • Digiturk Temsilcisi21 Kasım 2014

    Sayın E. T. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön