22 Mayıs 2013

Digiturk Üyeliğimi İptal Ettirmeme Rağmen Sürekli Arıyor!

12.03.2013de, düzenli ödemelerimiz için salon kanallarının 3 Mayıs'a kadar ücretsiz olacağını, hediye olduğunu beyan etti. Yönelttiğim "3 Mayıs öncesi ya da sonrasında otomatik olarak faturaya herhangi bir tutar yansıyacak mı" sorusuna ısrarla "faturaya bir bedel yansımayacak"
diye yanıtladı. Öğrendim ki beni taahhütlü pakete abone yapmışlar. Bunun üzerine taahhüte yansıyan cezalarla birlikte faturamı ödeyerek iptal ettim. Bugün arayan C*** Bey önce pek çok hediye vaadinde bulundu kabul etmeyince yeniden aradı ve her bir kutu için 45 lira daha borcum olduğunu söyledi ki ben üyelik iptalinde tüm borçlarımı sıfırlamıştım. Her gün arıyorlar ve borç çıkarıyorlar.

Alev 216 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın A.D.K. ile 22.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI Sil

  • Alev22 Mayıs 2013

    Bugün 15:52'de http://digiturkbiziarama.tumblr.com/ bu blog açıldı ve twitter üzerinden Digiturk'e bildirildi. Saat 16:35'te Digiturk aradı ve sonradan çıkardıkları borcu bize yansıtmayacaklarını, borcumuz olmadığını beyan ettiler.

  • Digiturk Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın A.D.K. ile 22.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön