17 Eylül 2013 #2015261

Digiturk Üyeliğimi İptal Edemiyorum!

Bir yıllık üyeliğimiz sonunda iptal işlemi için müşteri hizmetlerini aradığımızda, iptal edemeyeceğimiz söylendi. Avantaj paket diye bir üyeliğimiz varmış fakat haberimiz yok. Güya telefon ile onaylamışız fakat hatırlamıyoruz. Ses kaydını verin diyoruz, mahkeme kararı gerekli diyorlar. Bayi çalışanından aldığım bilgiye göre, hediye veriyoruz diye arayıp sonrasında da otomatik üyelik yapıyorlarmış. İşin aksi, ilgili paketi hiç kullanmamışız. Her ay 16 lira ödediğimiz paket için mesaj atmamız gerekiyormuş neden, şimdi sırf bu paket yüzünden, üyeliğimizi iptal edemiyoruz. Hiç kullanmadığım paket için her ay 16 lira ödemeye devam ediyorum.

Ufuk 39 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın U.K ile 28.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Ufuk21 Eylül 2013

    henüz bir dönüş gerçekleşmediği için ve daha önceki görüşmelerimizde, müşteri memnuniyeti odaklı çözüme dönük bir yaklaşım sergilemediklerinden ki daha önce farklı bir adreste de bu platfor mu uzun süre kullandım ve benzer sorunlar yaşadım, değerlendirmem genel olarak olumsuz yönde.. kaldı ki çözüleceğinden de umudum yok ve bu nedenle tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım ya da direkt olarak tüketici mahkemelerine.. saygılarımla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön