27 Ağustos 2013 #1977363

Digiturk Üyeliği İptal Etmemek İçin Taktikler Geliştirmiş!

Üyeliğimi iptal ettirmek için defalarca konu ile ilgili temsilcisine bir türlü ulaşamadığım . Digiturk'ü aramak zorunda kaldığım gibi , ayrıca üç kere bayii gittim. Kutuyu bir türlü geri almadılar. Üyeliğiniz iptal olmuştur deniyor, mesaj geliyor ama sürekli caydırmak için arıyorlar. Yeni yeni taktikler.


İptal ettik diyoruz önemli değil size sinema paketlerini açalım seyredersiniz; bir şey yansımasın diyoruz. Yok yok diyorlar .Bir bakıyoruz ki taahhütte bulunmuşuz. Konuşurken karşı tarafın işine gelmezse sizi duyamıyorum konuşmayı sonlandırmam gerekiyor diyerek, çat diye tel kapatıyorlar. Yada sessize alıp sizi dinlemiyorlar. Kabalık son noktası.

Tugce 59 Okunma

Cevaplar

  • Tugce29 Ağustos 2013

    Bana hiç bir şey hakkında bilgi verilmedi. Her zamanki rutin aramalarını yaparak taahütünüze karşılık tarafınıza fatura yansıtılacaktır dediler. Her aradıklarında konuşmalarınız kayıt altına alınmaktadır diye belirtiyorlar. Bu şekilde kendi kafalarına göre insanların seçim hakları ile oynayamaz; kanallarını açıp kapatamaz ve bazı ödemelere mahkum bırakamazlar. Bana bu şekilde fatura yansıtılır ise bu firmaya dava açacağım.

  • Digiturk Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın T.C. ile 28.08.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön