Toplam çözüm sayısı
..
Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ahmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Digiturk Uydu Geçişi, Çözülmeyen Sorunlar

2.250görüntüleme
Ahmet
Ahmet 31 Aralık 2020 23:20

Digiturk üyeliği yaptırdığım zaman 8 dairelik binada 2 daire vardı binada TÜRKSAT çanağı vardı Digiturk aboneliği TÜRKSAT üzerinden yaptık satış yaparken ilerde Digiturk platformunun yayın yaptığı eutelsat çanağı taktırdığınız da yayını daha kaliteli ve izleyemediğiniz kanalları rahatlıkla izleyebilirsiniz dediler. Bugün 8 daire birleştik eutelsat çanağı taktırdık müşteri hizmetlerini aradık eutelsat çanağı taktırdık eutelsat üzerinden izleyelim diye, bize yeniden paket alıp taahhüt yenileyecek en az 1 yıl olacak dediler yoksa geçiş olamaz dediler şimdi benim aboneliğim 2021 temmuzda bitiyor Digiturk'e göre o iptal olacak yeniden 1 veya 2 yıl yeni taahhüt yaptırmamız gerekiyormuş. 

İlk aldığımızda alladılar pulladılar sattılar. Müşteri hizmetlerini arıyoruz aradığımızda müşteri memnuniyeti diyerek konuşmalar kayıt altında diyorlar bizde tüketiciler olarak neye nasıl evet dediğimizi ilerde dinleyip öğrenip nasıl nerede yanlış mı anladık kim ne dedi dememek için bende artık Digiturk müşteri hizmetleriyle konuşmamı kayıt altına alıyorum sonra sen böyle dedin ben bunu dedim dememek için kayıta alıyorum. Bu 2 oldu Digiturk'le sorunum hep onlar bir dinleyelim konuşmaları deyip ne arıyor ne de çözüm buluyorlar. 

En son müşteri hizmetleriyle konuşmamda bende artık sizlerle konuşmamı kayıt altına alıyorum kim ne taahhütte bulunmuş ne demiş dedim hemen telefon yüzüme kapattılar. Bir daha aradım niye kapattınız dedim "siz bizi kayıt altına alıyorsunuz" dediler yine kapattılar. Sorun yine çözülmedi. Eğer birkaç gündür çözülmezse o çanağı söküp atacağım hemen üyelik iptali yaptıracağız. Adım gibi eminim ki bu da askıda kalacak yine Digiturk'ün dediği gibi olacak olan tüketiciye olacak yazık.

Digiturk Logo
Digiturk31 Aralık 2020 23:20

Merhaba Ahmet T., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk04 Ocak 10:02

Sayın Ahmet T., ile 04.01.2021 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ahmet
Ahmet04 Ocak 10:19

Digiturk çözüm odaklı çözüm Değil yine tüketici zararına ben ne diyorsam o dedi müşteri hizmetleri çözüm yok...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler