19 Aralık 2014

Digiturk Uydu Alıcısı Sorunu

Yine Digiturk 11.04.2011 tarihinde hem asıl oda hem yan üye olmak üzere 2 adet Digiturk aboneliği yaptım. Aboneliğim bitince digi kutuları uydu alıcısı olarak kullanabileceğim söylendi. 09.05.2013 tarihinde aboneliğimi sonlandırdıktan sonra bu cihazları normal uydu alıcısı olarak kullanmaya çalıştığımda cihazlar çalışmadı.

Hemen Digiturk müşteri hizmetlerini aradım. Onların merkezden bir müdahaleleri olamayacağını, teknik servislerinin bu işle ilgilendiğini teknik servislere bu iş için bizim irtibata geçmemiz
gerektiğini ve bu işlemin ücretli olduğunu belirttiler. Hem aylarca bir ton para ödüyorsunuz, hem başlangıçta size bu kutuları abonelik bitiminden sonra kullanabileceğiniz söyleniyor.

Cihan 117 Okunma

Cevaplar

  • Cihan23 Aralık 2014

    Digiturk ile ilgili defalarca yazdım. uydu alıcı bir türlü kullanamıyorum. En son Nurdan Hanım diye bir yetkili arayıp sorunun çözüldüğünü uydu alıcı kullanabileceğimi söyledi. Ancak yine kullanamıyorum. Bir de kalkıp siteye sorun çözüldü diye bildirim yapıyorlar. Dedim ya Digiturk. Maceram devam ediyor. Müşteri hizmetleri diyor ki biz buna müdahale edemiyoruz, yetkili Nurdan Hanım arıyor tamam çözüldü diyor. Kuruyoruz uydu alıcı ekranda uyarı devam ediyor. Arıyorsunuz müşteri hizmetlerini bir dövmedikleri! Kalıyor. Zeytinyağı gibi hep üste çıkıyorlar. En son 20001813 sicil no.lu arkadaş ile görüştüm o da artist tavırlarla kartsız o işlem olmaz diyor. Gerçekten anlamak mümkün değil.

  • Digiturk Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın C.K. ile 19.12 2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön