06 Nisan 2015

Digiturk Uydu Alıcısı Değişim Ücreti

Digiturk Uydu Alıcısının arızalanması nedeniyle, uydu alıcısını servise götürdüm. Kutuyu serviste değiştirme ücreti olarak 20 TL talep ettiler. Kutuyu adreste değiştirirsek 25 TL oluyor dediler.


Bunun üzerinde serviste Digiturk Merkezi aradım. Uydu alıcısını kiraladığımı, sahibi olmadığımı ve olası arızalarda Digiturk'ün arızalı kutuyu müşterinin servise götürmesi durumunda daha önceden ücretsiz olarak değiştirdiğini telefona çıkan beye söyledim.


Bana telefonda "yok öyle birşey", " Digiturk kurulduğundan beri kutu değişim ücreti alınıyor" dedi. 30 dk sonra Digiturk Merkezi tekrar aradım. Kutu değişim ücreti yok dediler.


Arızalı kutuyu müşteri servise götürürse, kutu değişimi ücreti var mı?

Anıl 119 Okunma

Cevaplar

  • Anıl06 Nisan 2015

    Bu konuda şahsıma telefon ile ulaşamayan Digiturk'ün, konu hakkında açıklayıcı bilgileri günümüz teknolojisi olan e-mail ile geri dönüş yapmasında bir sakınca görmüyorum. Kayıtlardaki e-posta adresim 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır. Saygılar.

  • Digiturk Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın A. A. ' ya irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön