09 Eylül 2013 #2001027

Digiturk Ücretsiz Dediği Paketin Ücretini Alıyor!

Başlangıçta tamamıyle ücretsiz dedikleri avantaj paketine ekstra 15,99 ücret almışlar, aradım ben avantaj ve film paketlerini almayı taahhüt etmişim (ki ben ücretsizse kabul ediyorum diye ısrarla söylemiştim) şuan iptal ettirirsem ceza olarak 60 TL ödemem gerekiyormuş.


Müşteri memnuniyetim için bu 60 TL cezayı almayacakmış, 16 lirayı ödemem gerekiyormuş. Ben memnun kalmadım. Çünkü telefonda taahhüt etmedim ben sadece ücretsiz süresini denemek için evet dedim o kadar. Bu günden sonra Digiturk'den ne deseler hayır cevabı veririm sanırım. 182 lirayı ödeyip üyeliği iptal ettiremediğim için mecbur 2 yıl idare edeceğim.

Seda 48 Okunma

Cevaplar

  • Seda12 Eylül 2013

    şikayetime geri dönüş yapıyorlar ama personelin tavrı hiç iyi değil. şikayetim.var 'a yazdığım şikayetten sonra arayan olmadı. firma kesinlikle eksik ve yanlış bilgilendirme ile paket satıyor ve ceza mahiyetinde ekstra para talep ediyor. sürem bittikten sonra asla digiturk'ü kullanmam.

  • Seda10 Eylül 2013

    doğru söylüyor bende bu konuşma üzerine bu mesajı yazmış bulunuyorum. hatta eklemek istiyorum. DİGİTURK'ün müşteri hizmetlerinden memnun değilim. İnternet üzerinden canlı destek de cevaplar çok geç geliyor. DİGİTURK'le olan neredeyse tüm konuşmalarımda baştan savılmaya çalışıyorum. konuşanlar çok soğuk konuşuyor,yavaş konuşuyorlar.beni dinlediklerinden dahi emin değilim. şikayetler üzerine İnternetten olan konuşmalar nitekim hız kazanmış fakat hala yavaş.

  • Digiturk Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın S. A. ile 09.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön