03 Eylül 2013 #1991923

Digiturk Teknik Servis Personeli Sözünde Durmadı!

Üyeliğimin 24. ayı kontrat gereği 24 ayın sonu kullandığım cihaz benim olacak fakat 15 ay içinde 4 defa arıza yapan cihazım 5.arızasında teknik servis Mersin Elektro cihazı değiştirelim dedi bende tamam dedim.


Verdikleri cihaz HD yayın özelliği olduğu için HD yayın ister misin dediler, bende olur dedim. 1 yıllık kontratla yeni cihazla beraber bana eskisini de veren servis bu ne dediğimde suan bu cihazdan yok, 1 haftaya kadar gelecek o zaman değiştireceğiz dedi. 1 hafta sonra ise abi daha gelmedi üyeliğinden vazgeçtiğinde değiştiririz, ki ne yazıkki 2 hafta önce yeni cihazda arıza verdi. Teknik servise gitmişken eski arızalı cihazı da değiştireyim dedim ama teknik servis hayır biz böyle bir şey demedik dedi.

Yağız 122 Okunma

Cevaplar

  • Yağız06 Eylül 2013

    Üyeliğimin 24. ayı kontrat gereği 24 ayın sonu kullandığım cihaz benim olacak fakat 15 ay içinde 4 defa arıza yapan cihazım 5.arızasında teknik servis Mersin Elektro cihazı değiştirelim dedi bende tamam dedim. Verdikleri cihaz HD yayın özelliği olduğu için HD yayın ister misin dediler, bende olur dedim. 1 yıllık kontratla yeni cihazla beraber bana eskisini de veren servis bu ne dediğimde suan bu cihazdan yok, 1 haftaya kadar gelecek o zaman değiştireceğiz dedi. 1 hafta sonra ise abi daha gelmedi üyeliğinden vazgeçtiğinde değiştiririz, ki ne yazıkki 2 hafta önce yeni cihazda arıza verdi. Teknik servise gitmişken eski arızalı cihazı da değiştireyim dedim ama teknik servis hayır biz böyle bir şey demedik dedi..! Madem demedinizde neden gittimki ben oraya neden 1 hafta sonra tekrar soruyorumkiii M.Hizmetleri diyorki 24 Ayı geçmiş bee kardeşim 15 ay için defalarca arıza yapmış bir cihaz bu arıza halinde garantiside vardı beni bu şeklde yönlendirende sizssiniz öyle değilmi? Açık söylüyorum ben M.Hizmetlerin bu kadar basitdavranıp azarlarcasına cevap vermesi beni şokk etti neymiş BİZ CİHAZI VERİRKEN SAĞLAMDI merak ediyorum o zamn bu sorunun takipçiliği böylemi olmalıydı yoksa bayiye gerekli uyarı ve ikazlar yapılaarak ne olursa olsun sorun çözülmelimiydi? artık ben sıkıldımm yazmaktan konuşmaktan yeter.

  • Digiturk Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Y.Y ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Y.Y.ile 03.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön