Digiturk Tarife ve Kampanya Şikayeti

Hasan Hasan1 hafta önce

29/01/2020 tarihinde Samsun Bein Sports şubesine taraftar paketine üye olmak için telefonla başvurdum adresime gelen yetkili arkadaşlar üyeliği başlatmak için Yan Oda üyeliğimin de olmasını ve bunu ayrı bir ücret olduğunu söyleyince kabul etmedim. Ertesi gün 30/01/2020 tarihinde telefonla beni arayarak Yan Oda üyeliğimin 3 ay hediye olduğunu ve normal üyeliği başlatacaklarını söylemelerine rağmen yine kabul etmedim. 

Aynı gün içerisinde tekrar aradılar ve ''Samsun Bein Sports olarak Yan Oda üyeliğimiz tarafınıza hediyemizdir'' dediler. Ben de kabul ettim. Bir yıl boyunca aylık 49 TL'ye anlaşarak (12x49 = 588 TL) anlaştık ve üyeliğim başladı. Bir yıl üyeliğin parasını peşin ödediğim halde ve özellikle Trabzonspor taraftar paketini izlemek istediğimi kendilerine aktardım ve kabul ettiler. İlk 3 ay her şey normal. Nisan mayıs haziran temmuz ağustos ayları için sizler bana Yan Oda üyeliğimden ekstra fatura çıkardınız. Şubeyle görüştüm ve durumu izah ettikten sonra çıkarılan faturayı ödediler 2020/2021 sezonu başlamasına saatler kala maç yayını açılmasını beklerken müşteri hizmetlerini aradığımda tarifemin süresinin dolduğunu ve benim Avrupa yıldızı paketini hediye aldığımı, kampanyanın bittiğini söylediler. Asla kabul etmiyorum. Çünkü ben üyelik işlemi başlattığım tarihte 1 yıllık Trabzonspor taraftar paketine üye olacak şekilde kurulumun yapılmasını istedim ama verilen sözlerde aksaklık var. 

Pandemi sürecinde virüse yakalanmamak için evimde maç seyretmek varken neden kalabalığa karışıp bu virüsle yakın temas halinde olayım? Haklarımın bana iade edilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 5 gün önce

Sayın Hasan Ö., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 1 hafta önce

Merhaba Hasan Ö., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler