sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Digiturk Taahhüt Yenileme Sorunu

Çağıl Çağıl05 Ekim 15:33

Digiturk gerçekten çok ilginç bir firma. 1009****12 numaralı üyeliğimin taahhüt süresi bittiği için yüksek fiyat politikası ve çıkan kanallar dolayısıyla iptal faksı çektim. Daha sonra tarafıma çeşitli teklifler sunuldu. En sonunda bir teklifi kabul etmeye karar verdim. Üyelik iptal tarihi olan 03.10.2020 tarihinden bir gün önce saat 20.30 ve 02.10.2020 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak tekliflerden birini kabul etmek istediğimi aktardım. Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm yetkili tanımlamayı yaptı. Hatta tarafıma sunulan tekliflerdeki hediyelerden birini eksik tanımladı. Görüşmelerin kaydını teyit edebilirler. Ertesi gün televizyonu açtığımda kanalların kapandığını fark ettim. İlginç bir şekilde online işlemlere girdiğimde paket tanımlaması olmadığı gibi bir süre sonra gelen SMS'te üyelik ekipmanlarını teslim etmem gerektiği tarafıma bildirildi. Sayelerinde akşam oynanan maçı da izleyemedim. Bu sorunu hem telefonla, hem Twitter'dan kendilerine ilettim, hesapta hala arayacaklar. Eski Digiturk müşteri hizmetlerini mumla arıyoruz. Başka firmalar müşteri kaçmasın diye uğraşır, bu firmanın ise umurumda değil. Yarına kadar cazip bir teklifle sorun çözülmezse cihazları iade edeceğim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 5Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Çağıl 13 Ekim 13:04

Sorunumu çözemediler. Online İşlemlerden konuyu kestirip attılar. Daha da uğraşamam. Bu firmanın müşterilerine sabırlar diliyorum.

Digiturk Logo Digiturk 07 Ekim 09:29

Sayın Çağıl A., Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 91881347 No’lu şikayet istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

profile-icon Çağıl 06 Ekim 13:22

Az önce aradılar sistemde böyle bir konuşma kaydınız bulunmamaktadır dediler. Bravo size...

Digiturk Logo Digiturk 05 Ekim 15:34

Merhaba Çağıl A., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Çağıl 13 Ekim 13:03  

  Sorunumu çözemediler. Online İşlemlerden konuyu kestirip attılar. Daha da uğraşamam. Bu firmanın müşterilerine sabırlar diliyorum.

 • profile-icon Çağıl 06 Ekim 14:02  

  20.30'daki kayıdıcı inceleyeceksiniz 20.30... 20.38 değil.

 • profile-icon Çağıl 06 Ekim 13:52  

  Oluşturduğum şikayet kaydına istinaden arandım ve böyle bir görüşmenin hiç gerçekleşmediği tarafıma iletildi. Hayatımda daha saçma bir ithamla karşılaşmadım.

 • profile-icon Çağıl 06 Ekim 13:32  

  Az önce aradılar sistemde böyle bir konuşma kaydınız bulunmamaktadır dediler. Bravo size...

  np_image2 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler