10 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3457107

Digiturk Taahhüt Sona Erince Her Şey Gizli Yapılıyor

Yıllardır Digiturk üyesiyim. Önce eşim üzerinden sonrada kendi adıma üyeliğim neredeyse 10 yılı geçti. Ancak bunun Digiturk için hiçbir hükmü yok. Her sene aynı şeyi yaşamaktan sıkıldım. Normal zamanlarda her ay birkaç kez arar ve paket satmak isterler.


Zaten ortalama 80-90 TL arası her yıl paket de alıyorum. Ne hikmetse yıllık paket anlaşmam sona erince bir yetkili arayıp da paket döneminiz doldu yenisi şöyle olacak ücretlendirme bu şekilde olacak denmiyor.


Sonra bir bakıyorum aylık ödememin yüzde elli fazlası bir fatura. El insaf, çalışıyoruz çoluğumuz çocuğumuz var her şeyi aklımda tutmak mümkün değil. Taahhüdüm geçmiş gene. 80 TL ilk fatura olmuş 115 lira. Üyelik No.. 5087112.

Serkan 102 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2015

    İlgisi ve çözüm önerileri için Digiturk ailesine teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha iyi anlaşacağımızı umut ediyorum. Telefon görüşmelerimde bana bunun teyidiini verdiler ve mutlu oldum.

  • Digiturk Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın S.A. ile 19.08.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Serkan17 Ağustos 2015

    Sorunumu büyük ölçüde çözdükleri için teşekkür ederim. Yalnız bir ricam var üyeliğe devam eden ve uzun süre aboneleri olan müşterilerine fiyat opsiyonlarını daha fazla kullanmaları. Yeterli bir fiyat sunsalar lig TV üyeliğimi devam ettirmek isterdim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler