27 Şubat 2013

Digiturk Sürekli Bilgilendirme Mesajı Gönderiyor!

Digiturk'ün tarafıma abonesi olmadığım halde SMS reklamları gönderdiğini yazmıştım. Üstelik gönderilen bu SMS'ler çeşitli ön ödemeli telefon hatlarından geldiği için engellenememekteydi.
Şikayetim üzerine Digiturk'ten arayan ilgililer numaramın database'den çıkartılacağı sözü vermişlerdi. Ancak o zamandan beri Digiturk gönderimleri devam etmektedir.
Müşterilerini taciz etmekle bir markanın eline hiç birşey geçmeyeceği açıkça ortada. Şikayetimi BTK'ya ilettim. En kısa sürede adli mercilere de şikayette bulunacağım.

Bahadır 1.092 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi01 Mart 2014

  Sayın B.Ş.ile 01.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Bahadır01 Mart 2014

  Reklam mesajları gelmeye devam ediyor. Size yol gösteriyorum; bayilerinizin izinsiz kullandığı, rakip firmalardan çaldığı telefon numarası databaselerini kontrol ettirin. Benim gibi pek çok şikayetçinin sorununu çözmüş olursunuz. Kurumunuzun yüklü bir para cezası ödemesinin bu konuya önem vermesi için gerekli olduğunu anladım. TK nezdinde izinsiz sms gönderimi için şikayetçi oldum. Yakın zamanda kişisel bilgilerin izinsiz paylaşımı ve kullanımı konusunda bir şikayette daha bulunacağım.

 • Digiturk Temsilcisi06 Ağustos 2013

  Sayın B.Ş.ile 06.08.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Bahadır02 Ağustos 2013

  Az önce 02129631273'ten yine Digiturk reklam araması geldi. Aynı tas aynı hamam. Tiksindim şirketinizden ömür boyu kullanmayacağım gibi etrafımda kullanan herkesi de vazgeçirmek için elimden geleni yapacağım.

 • Digiturk Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın B.Ş.ile 16.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Bahadır16 Mart 2013

  Hala mesaj ve arama geliyor. ne kadar duyarsız ne kadar beceriksiz bir işletmesiniz. en son görüştüğüm bu işi çözeceğin diyen Melek esen'den telefon numarasını istiyorum.

 • Digiturk Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sayın B.S. ile 27.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön