sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Digiturk Sorun Çözülmüyor, Servis Yol Ücreti İsteniyor

Ali Ali19 Ekim 11:29

Eşim Ö**K**** adına 1003444566 üye no. Su ile Digiturk üyesiyiz. Eksik kanal şikayeti ile 12. Ekim 2020 teknik servis talebinde bulunduk. Servis gelişinde servis yol ücreti ödedik, ancak sorunun devam etmesi nedeniyle 2. Kez 17 Ekim. 2020 servis talebinde bulunduk, yine servis yol ücreti talebinde bulunuldu, şikayetimizin giderilmediği ve ısrarımız üzerine servis yol ücreti alınmadı. 

Servis gelip eksik kanal problemi giderildiğini sanmışken aynı sorunun devam etmesi nedeniyle, (18. Ekim. 2020) tarihinde sorunumuzun devam ettiğini bu nedenle parasını ödediğim Lig maçlarını izleyemediğimi belirterek servis talebinde bulunduk. Dikkatinizi çekmek istediğim konu servis talebinde bulunduğum sorun 2 kez servis gelip çözemediği sorun. Servis yol ücreti ödememiz gerektiğini belirttiler, ödemeyeceğimizi belirterek servis talebimizden vaz geçtik. 

Servisin sorunu gidermemesi nedeniyle servis yol ücretini neden benim ödememi istiyorsunuz? İkinci konu aylık ücret ödediğim Digiturk kutusu arıza yaptığında da kutuyu değiştirmek için bile yol ücreti alınıyor. Kardeşim kutu sizin ben kutuya aylık ücret ödüyorum, arıza yapmışsa neden benden yol ücreti istiyorsunuz? Ayrıca arızalı kutuları tamir ederek döndürdüğünüz için kutularınız sürekli arıza yapıyor. Nisan 2021'de taahhüdümüz bitiyor, kesinlikle üyeliğimizi devam ettirmeyeceğiz.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ali 25 Ekim 12:44

Şikayetimde belirttiğim çözülmeyen sorun için servis yol ücreti istemeniz çok saçma. Taahhüdümün bitiminde üyeliğime son vereceğim. Hizmet anlayışınız çok kötü.

Digiturk Logo Digiturk 22 Ekim 16:40

Sayın Ali K., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 19 Ekim 11:29

Merhaba Ali K., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Özgür 28 Ekim 20:48  

    Aylık aldıkları 109 lira yetmiyor servis ile milleti çarpmaya çalışıyorlar. Düşün artık bunların iş ahlakını.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler