24 Nisan 2015

Digiturk SMS İle Rahatsız Ediyor

Çok uzun zamandır Digiturk firması adı altında ya da bizzat Digiturk firması benim cep telefonuma SMS tacizi yapıp tabiri caizse zorla abone yapmaya çalışmaları benim canımı haddinden fazla ve bir o' kadarda Digiturk nefret etmeme sebep oldu.


Ben hiçbir şekilde herhangi bir talimat vermediğim halde bana kampanyaları hakkında bilgi veriyorlar. İmkanım olsa bu kişi ya da kişilere maddi ve manevi tazminat açarım. Vallahi sizde yardımcı olamaz iseniz. (En son gelen SMS paylaşmak istiyorum. Digiturk sistemini evinize ücretsiz kuruyoruz! Lig TV günde sadece 1 TL! Hemen arayana 6 ay yetişkin ve mobil lig 3 ay spor ekstra paketi hediye 0212****73 )

Murat 320 Okunma

Cevaplar

  • Murat24 Nisan 2015

    Bana gelen mesajda Digiturk müşteri hizmetleri telefon numarası vermişler fakat bu numara sadece kendi üyelerine hizmet veriyor. Telefon açılınca telesekreter mesajı sizi karşılıyor d. Türk üyesi iseniz 1'e basın. Üye olmak istiyorsanız 2 'ye basın diyor. Eğer 1 veya 2 ye basmazsan telefonu sistem otomatik kapatıyor. Sanki tuzaklı bir telefon hattı. Bu sistem tamamıyle emri vaki üye yapmaya yönelik. Hiç üye olmayan ve aynı zamanda üye olmakta istemeyen bir vatandaş bir şikayet için bile arasa bu telefon hattında kendisine sorun bildireceği bir yönlendirme kesinlikle yapılmıyor.

  • Digiturk Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın M.A irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön