21 Ekim 2013

Digiturk Sinyal Sorunundan Yayın Alamıyorum!

Digiturk yayınlarımın sinyal sorunu nedeniyle alamadığımı ilettim. Kendileri bana bunun için servisi yönlendireceklerini ilettiler. Servis arayıp pazartesi akşamı için geleceğini ve 25 TL ücret alacağını iletti. Digiturk müşteri hizmetlerini arayıp bunu ilettiğimde servisin kendilerine ait olmadığını bunun onların servis ücretinin olduğunu belirttiler.


Benim her ay ödediğim yüzlerce liranın sadece yayına ilişkin olduğunu bana hizmetin ulaşmasında sorun yaşandığında servis ücretinin bana ait olduğunu ilettiler. Müşteri hizmetlerinde bana görüntünün ulaşması sizin sorumluluğunuz değil mi dediğimde sadece farklı cümlelerle beni oyalamaya çalıştılar.


Tüm diğer servis sağlayan firmalar (Telekom, elektrik, su, doğalgaz vs.) bu konuda size destek verirken Digiturk maç yayınlarının sadece kendilerinde olmasının verdiği aymazlıkla, nasılsa benimle yıllık sözleşmeleri var diye ilgilenmiyor. Taahhüdün bittiği gün hiç düşünmeden iptal ettireceğim. Gerekirse gider kahvehanede izlerim ama bu sorunla uğraşmam.

Yasin 48 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Y.A.ile 21.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön