12 Ekim 2015

Digiturk Sinyal Sorunu ve Ücret Talebi!

Ben hayatımda böyle sorumsuz bir firma görmedim arkadaş. Hava muhalefetinden dolayı sinyal yok diyorlar. Ben kışın TV izleyemeyecek miyim? Eve servis yönlendiriyorlar 25 TL ücret talep ediliyor. Neden para ödüyorum zaten fatura ödüyorum size diyorum hizmet bedeli diyorlar. Arkadaşım ben aldığım hizmet için zaten her ay sana para ödüyorum sen veremediğin hizmet için benden neyin parasını talep ediyorsun? Hatta TFF' ye bir yazı yazacağım konuyla ilgili. Ya yayıncı kuruluşu değiştirsinler ya da kışın maç oynatmasınlar. Bu konuyu da mahkemeye taşıyacağım buradan bütün Digiturk yetkisizlerine duyurulur.

Cengizhan 80 Okunma

Cevaplar

  • Cengizhan15 Ekim 2015

    Ben hayatımda böyle sorumsuz bir firma daha görmedim arkadaşlar. Tavsiyem kesinlikle almayın. Müşteri temsilcisine ulaşmak zaten ölüm. Zor bela ulaşıyorsun onlar da hava muhalefeti diyor. Ben kışın TV izlemicekmiyim? Servis yönlendiriyor 25₺ ücreti var. Veremediğin hizmet için ben sana zaten her ay eşşek yüküyle para ödüyorum sen daha neyin parasını istiyorsun? Bu konuyu mahkemeye taşıyacağım. TFF 'ye de bir yazı yazacağım ya yayıncı kuruluşu değiştirsinler ya da kışın maç oynatmasınlar. Paramla rezil oluyorum resmen ya. 2 günde bir yayın gidermi ya. Sene olmuş 2015 hala hava muhalefeti diyorlar. Elin oğlu uzaya maymun gönderiyo bunlar sinyali aşamadılar daha. Lanet olsun başvurduğum güne.

  • Digiturk Temsilcisi12 Ekim 2015

    Sayın C.C. ile 12.10.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön