05 Şubat 2015

Digiturk Sinyal Sorunu Çözülemedi

8 senelik Digiturk Gold üye olmamıza rağmen, Digiturk'ün 2 aydır sinyal seviyesinde azalma var sorunumu çözememesi, fakat fatura ücretlerini tam almaya devam edip, üstüne her teknik servis geldiğinde 25 TL alıp, sorunu çözememesi.

Farklı bir teknik servise yönlendirmesini istediğimde bundan da para alacaklarını ifade etmeleri.

Teknik servisin evime geldiğinde bir daha buraya bu sorundan dolayı gelmek istemiyorum şeklinde sözlü beyanda bulunup, kabaca bir tavır içinde bulunuyor. Müşteri hizmetlerine bu durumu defalarca şikayet etmeme rağmen sorunu kesin çözüme ulaştırmadı. Üyeliğimi acilen iptal ettirip, bütün haklarımı arayacağımdan emin olabilirsiniz.

Rüya 249 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi27 Şubat 2015

  Sayın H.T. ile 25.02.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Rüya09 Şubat 2015

  07.02.2015 tarihinde kimin arandığını ve bilgi verildiğini öğrenebilir miyim? Beni arayan ve konuyu çözümlemek için hiç kimse benimle iletişime geçmemiştir. Yapılan yorum çözüme yönelik olmayan, klasik herkese verilen bir cevaptır.

 • Rüya09 Şubat 2015

  Digiturk ilgisiz, müşteri odaklı olmayan, sadece hizmeti alana kadar sizinle ilgilenen, sonrasında sıkıntınız olduğunda sizinle ilgilenmeyen kurumsallık adı altında kurumsallıkla alakası olmayan bir firmadır. Dolayısıyla senelerdir Digiturk kullanmama rağmen, artık 1 TL bile ödemek istemediğim firmasan nefret ederek üyeliğimi iptal edeceğim bir firma olmuştur.

 • Digiturk Temsilcisi07 Şubat 2015

  Sayın A.G ile 07.02.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön