01 Haziran 2016
Yorum Yap
#5621575

Digiturk Sinyal Sorunları, Verilen Taahhütler! T

7 aydır HD Kanallar izlenmiyor sinyal sorunu yaşanıyor. Çağrı merkezinden sunulan çözümler (kolay kurulum kablo bağlantıları prizden çıkarıp takma vs.) gibi oyalamaya yönelik çözümler denendi ve tabi ki düzelmedi. Servis gönderelim dediler 35 TL ücret istiyorlar. Zaten her ay 90 TL para ödediğim platforma neden ekstradan servis ücreti ödüyorum? Böyle bir saçmalık olabilir mi?


Ayrıca daha önceden görüştüğüm çağrı merkezi görüşmelerimde bana mayıs ayında, sezon bittiğinde zaten Lig TV'yi kapatıp yeni sezon başlayana kadar bu ücreti ödememe gibi bir şansım olduğu söylenmişti. Bu akşam yaptığım görüşmede böyle bir şeyin olmadığı söylendi bende bunu duyunca Lig TV'yi iptal ettim. 128 TL taahhüt bozma parası alacaklarmış. Tamamen iptal etmek istiyorum. 320 TL gibi bir rakam taahhüt bozma parası varmış. Gerekirse bu tutarı da ödeyeceğim ve kurtulacağım.

Çağatay Çağatay 124 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sayın C. G. ile 01.06.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler