02 Mart 2017
Yorum Yap
#7938535

Digiturk Servis Ücreti Talep Etmekte!

Digiturk + plus üyeliği kullanmaktayım ve Digiturk'ün temin ettiği Sagemcom IQ uydu alıcısını kullanıyorum. Uydu alıcı belirli kanalları göstermiyor ve ücretini her ay ödediğim hizmeti tam olarak karşılığını alamıyorum. Müşteri hizmetleri uzaktan çözüm bulamayıp ürünün garantili olduğunu ve teknik servisin gelerek uydu alıcıyı tamir veya değişiminin garanti kapsamında yapılacağını belirtiyor.


Şu ana kadar her şey normal asıl sorun burada ortaya çıkıyor teknik servis garantili ürünü gelip değiştirmek için 35 TL istiyor. Bu da hizmet bedeliymiş. Kullanıcı hatası olmadan bozulan bir ürünün değişimi için nasıl bir hizmet bedeli alınıyor aklım almıyor. Bu müşteriyi mağdur etmektir. Bu durumda Digiturk'ün de tarafıma sağlayamadığı ücretini ödediğim hizmetin ücret iadesini yapmalıdır. Bu konunun gördüğüm kadarı ile tek çözümü Tüketici Mahkemesi ve bu yolu kullanacağım.

Özgür 409 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi03 Mart 2017

    Sayın Ö.C.S. ile 03.03.2017 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler