Digiturk S Sport Yayınının Kaldırılması

Serkan Serkan17 Ekim 15:28

Yaklaşık 10 yıldır Digiturk üyesiyim. S Sport Sporun yıldızı paketi içine dahil olmasına rağmen şu an o hizmetten yararlanamıyorum. Sizi aradım ve bu sorun karşında telafi etmek için ne önerdiğinizi sordum fakat ne yazık ki tüm paketlere sahip olduğum için bir şey yapılamayacağını ve iptal hakkımın olmadığını söylediniz. Ben üye olarak sözleşmenin kendi tarafıma düşen kısmını eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorum ve aynı hassasiyeti sizden de bekliyorum. O zaman iki ay sonra şu kanalı da yayınlayamıyoruz ama hiçbir hakkınız yok diyebilirsiniz. Konuyla ilgilenmenizi ve üyeliğimi iptal etmenizi istiyorum.

1) Tüketici Kanunu’nun 13. Maddesine göre verilen hizmet ayıplı hale gelmiştir. Bu noktada pakete üye olanlara Tüketici Kanunu’nun 15. Maddesine göre sözleşmeden cayma, fesih ya da indirim isteme hakkı doğmuştur. 2) Tüketici Kanunu’nun 52. Maddesi olan Abonelik Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 22. Maddesi, 2. Fıkrasına dayanarak herhangi bir ceza ödemeden sözleşmeyi fesih hakları da mevcuttur.

Cevaplar

profile-icon Serkan 18 Ekim 11:03

Sayin Digiturk yetkilisi, Bana cevap olarak döndüğünüz metni aşağıda görebilirsiniz. Bu su demek, biz herhangi bir yayını kaldırabiliriz fakat siz anlaşmanızı bozamazsiniz. Kanallar ile yapılan anlaşmalar belirli bir donem için kapsamaktadır demişsiniz ama bana paketleri sunarken Premier lig de içinde diye sattınız. Bu arada gerçekten bana çözüm olarak diğer kanalları izleyebilirsiniz seklinde dönüş yaptığınıza gerçekten inanamadım. Peki siz başka bir kanalı daha iptal edersiniz ben başka kanalları gene izleyebilir miyim? Ana odamı ve Yan Oda üyeliğimi en kısa sürede sonlandıracağım. ***** Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet kaydınız incelenmiştir. S Sport 85 numaralı kanalı 04.09.2020 tarihi itibariyle platformumuzdan ayrılmıştır. Kanallar ile olan anlaşmalarımız belirli dönemi kapsayacak şekilde yapılmaktadır. Üyelerimizin 2017 yılından bu yana platformumuzda izleyebildiği s sport kanalı maalesef, tek taraflı bir kararla, Digiturk üzerinden yaptığı yayını sonlandırdı. Saran Medya Grubu, kanal taşıma anlaşmasını yeni sezonda yenilememeyi tercih etti. Koronavirüs salgınının yarattığı tüm zorluklara rağmen dünyanın ve Türkiye’nin en kaliteli spor içeriklerini sizlere sunabilmek için çok çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Türkiye Süper Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Euroleague, Serie a, Ligue 1, wta tenis turnuvaları dahil olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen spor içeriklerini beın sports kanallarımız üzerinden izlemeye devam edebilirsiniz. İçeriğimizi, siz üyelerimizden gelen talep ve istekleri değerlendirerek imkanlarımız dahilinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için değerlendirmelerinizi dikkate alacağımızı bildirmek isteriz. Değerli yorumlarınız, vermiş olduğunuz bilgiler hizmet kalitemizin sürekliliğine katkıda bulunmaktadır. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için değerlendirmelerinizi dikkate alacağımızı bildirmek isteriz. Öneri ve taleplerinizi [email protected] adresi ve müşteri hizmetlerimizle 7/24 paylaşabilirsiniz.

Digiturk Logo Digiturk 18 Ekim 10:47

Sayın Serkan B., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 17 Ekim 15:29

Merhaba Serkan B., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler